Sobota 28. Januára 2012
Autor: Nana Šlepecká

0 komentárov

Woodward at Copper - Nana Šelpecká

Pred niekoľkými týždňami sme vás informovali o tom, že Klaudia Medlová a Nana Šlepecká odišli do USA za kvalitným tréningom a jazdením a na prestížne preteky Dew Tour. Správu sledujte tu. Teraz prináša Nana niekoľko zaujímavostí a fotiek z návštevy Woodwardu.

Okrem skvelých parkov v Breckenridgi a Keystone je v Colorade ďalšia vychytávka – freestyle hala Woodward v Coppri. Medzi jednotlivými strediskami premáva zadara autobus, takže v hale sme boli vcelku často. Od Freestyle Academy sa líši hlavne tým, že na bezpečnosť všetkého dohliadajú kouči. Stoja pri každej jednej trampolíne a radia ako na triky čo je super. Tiež stoja pri dopade do molitanu, radia a hádžu lano aby sa ľahšie vyliezalo.

Trampolíny sú štvorcové, perfektne kopú a v prípade, že sa učíš nový trik kouč ti podsunie matrac, aby to bolo bezpečné. V hale sa okrem trampolín a trampolín do molitanu a odrazového pásu do molitanu nachádzajú aj skateový bazén, skateové prekážky a 3 rôzne odrazy na skoku do molitanu s nájazdom zo snowflexu a jeden snowflexový drop do molitanu. Takže keď zanudí jedno môžeš robiť druhé.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!