Adrenaline Wakepark Štúrovo
Štvrtok 12. Septembra 2013
Autor: Boardlife

0 komentárov

Adrenaline Wakepark Štúrovo

Adrenaline Wakepark Štúrovo používa systém 2.0 podobný systému Sesitec. Ten v Štúrove sa volá TXT (Tower X Tower) ktorý vyvinuli chalani z Maďarska. Trať je dlhá 130 m, maximálna rýchlosť je 40 km/h, zatiaľ je k dispozícii jeden kicker.

WakePark sa nachádza v areáli termálneho kúpaliska Vadaš, ktoré je asi najväčšie termálne kúpalisko v SR s dennou návštevnosťou 12 000 ľudí. V areáli je ubytovaných ďalších 4 -5000 ľudí. Vlek je sprístupnený pre verejnosť. Súčasťou je požičovňa s prilbami, vestami a samozrejme doskami. Jazdiť je možné na kneeboarde, wakeskate, vodných lyžiach, wakeboarde a ako doplnkovú atrakciu (hlavne kvôli zvýšeniu popularity a záujmu) budeme mať možnosť ťahania sa na nafukovačke. (naraz môžu ísť na nej až 3 osoby)

Zaujímavosťou je, že vlek je postavený na jazere s termálnou vodou,takže je možné jazdiť v podstate už od apríla až do konca októbra nakoľko voda je naozaj teplá. Mesto Štúrovo sa nachádza pri hraniciach s Maďarskom, 150 km od Bratislavy smer Komárno.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!