Ako sa darí Zuzke Vráblovej v Amerike
Štvrtok 09. Júla 2015
Autor: Red Bull

0 komentárov

Ako sa darí Zuzke Vráblovej v Amerike

Prečítaj si rozhovor s našou talentovanou wakeskaterkou o jej zážitkoch a plánoch do budúcna.

Zuzku Vráblovú netreba asi predstavovať. Je to naša najlepšia wakeskaterka, ktorá momentálne žije v USA. Na Slovensko prišla len na skok. Okrem toho, že kým tu bola zvíťazila na medzinárodných pretekoch IWWF Wakelake Golden Trophy v Bratislave, stihla sa s nami aj stretnúť v Piešťanoch na vleku, kde nám porozprávala o svojich najbližších plánoch ale aj živote v USA.

Si opäť na Slovensku, vysmiata ako vždy. Ako sa ti darí v USA?

Zvykám si pomaly na život v Amerike so všetkým, čo prináša. Na tú inú stránku života tam. Nedávno sa mi podarilo spraviť vodičský preukaz, čomu sa veľmi teším, vybavovala som social security number a také bežné behačky po úradoch. S jazdením tento rok pre nás všetkých ako komunitu prišla smutná správa o zrušení celej Wakeskate Tour, na ktorú sme sa všetci pripravovali a motivovali. Ale napriek tomu sa snažím využívať všetky možnosti, ktoré mi Amerika poskytuje a snažím sa brať veci pozitívne.

CELÝ ROZHOVOR SO ZUZKOU VRÁBLOVOU O JEJ PLÁNOCH A BUDÚCNOSTI SI PREČÍTAJTE NA REDBULL.SK

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: vrablova red bull

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!