Dočkáme sa tento rok Eddieho?
Štvrtok 28. Januára 2016
Autor: Feelip

0 komentárov

Dočkáme sa tento rok Eddieho?

Na Waimea bay to tento mesiac už po druhý raz bolo obrovské a viacerí surferi sa zhodli, že sme už pokojne mohli mať za sebou toľko očakávaný ďalší ročník podujatia Quiksilver In Memory of Eddie Aikau. Najprestížnejší a najväčší surfový event na svete totiž potrebuje výšku vĺn cez 20 stôp a to sa v 30-ročnej histórii podarilo iba osemkrát.

Conditions weren’t big enough and a bit slow this morning for #eddiewouldgo, but right now it’s 20ft+, watch the Waimea webcam http://quik.to/waimea-webcam

Posted by Quiksilver on Wednesday, 27 January 2016

V tom prvom prípade boli úžasné podmienky premrhané z dôvodu, že pôvodne bola predpoveď oveľa menej sľubná a naviac sa viacerí surferi sústredili či už na event v mexickom Todos Santos, ktorý bol súčasťou Big Wave World Tour, alebo si vybehli za obrovskými vlnami na Jaws. Pokiaľ by vás zaujímalo, ako si vtedy v zálive Waimea pojazdil Kelly a John John, sledujte video od STAB magazínu.

To, prečo sa Eddie nekonal včera zatiaľ nie je známe, ale pravdepodobne preto, že predpoveď ukazovala, že podmienky nevydržia dosť dlho na to, aby sa odjazdilo všetko.Tak, či onak, pozrite si ako Slater a Ross Williams žasli nad tým, čo sa dialo vo vode.

Kto vie, v každom prípade oceán je v týchto týždňoch divoký, tak verme, že do konca februára sa ešte jedneho poriadneho swellu dočkáme.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!