Sobota 18. Júna 2011
Autor: Boardlife

4 komentáre

Pozvánka na Red Bull Upstream - wakeboarding proti prúdu

Čoskoro sa v Čunove a následne na Incheba pláži uskutoční veľká to akcia. V Sobotu 18. júna sa najprv v Čunove predstaví nová wakeboardová „disciplína“ Red Bull Upstream – wakeboarding proti prúdu. A následne sa to oslávi na afterke, ktorá bude na Summer Clube Incheba pláži.

Areál Divoká Voda v Čunove pri Bratislave je už dlhé roky známy ako špičkové svetové športovisko pre najlepších vodných slalomárov. Je to jedna z najťažších umelých vodných tratí na svete! V sobotu 18. júna sa stretnú extrémni wakeboardisti z celého sveta na čunovskej divokej vode, aby predstavili úplne novú športovú disciplínu – wakeboarding proti prúdu. Na Red Bull Upstream vymenia tradičnú stojatú vodu za zradné prúdy a divokú riavu so spenenými vlnami. Wakeboardisti ťahaní proti prúdu navijakom rýchlosťou 30 km/h, predvedú svoje skokanské umenie na piatich prekážkach. Trať bude mať takmer 180 metrov, pričom s pripnutými doskami na nohách budú preskakovať aj slávny a obávaný skok Niagára.

Tak neváhajte a podporte akciu Red Bull Upstream svojou účasťou. počas dňa bude hrať DJ Junior a taktiež sa môžete tešiť na live act VECa. Okrem množstva zahraničných jazdcov bude jazdiť aj naša najlepšia wakeskaterka a majsterka sveta – Zuzka Vráblová (kto je Zuzka Vráblová?) a najlepší slovenskí freesytle kajakári bratia Andrássyiovci. K dispozícii bude aj minirampa.

Program:

15:00 / Štart Red Bull Upstream
16:00–18:00 / Finále 12. najlepších
18:15 / Vyhlásenie víťazov
19:00 / Afterparty v areáli
22:00 / Afterparty Summer Club Incheba

Hodnotenie:

Komentáre

4 komentáre
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!

Boardlife
Boardlife Dikes, za upozornenie, ale zobrazujú sa. Tieto dva sa "nezobrazuju" lebo su offline, boli to skušobné a ešte sme ich nezmazali.
Pridané: 22:37 17.06.2011
steff
steff nevidno komentare.
Pridané: 19:43 17.06.2011