Prípravy na Letný Big Air v meste vrcholia
Štvrtok 03. Augusta 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Prípravy na Letný Big Air v meste vrcholia

Do začatia akcie Letný Big Air v meste ostávajú posledné hodiny. Pozrite sa, ako prebiehajú prípravy skoku, pódia a ako to na kremnickom kúpalisku „rastie“. Brány kúpaliska Katarína sa pre návštevníkov otvoria v piatok o dvanástej. Dovtedy však ešte treba pripraviť kopec vecí. Dobrovoľníci z OZ FRST Crew makajú na tom, aby všetko perfektne fungovalo, ale aj vyzeralo. A tak postupne vyrástol nad plaveckým bazénom dvanásť metrový skok, na ktorom budú počas celého víkendu snowboardisti a freeskieri predvádzať tie najlepšie a najbláznivejšie kúsky. Tak neváhajte a príďte ich podporiť. Cestu do Kremnice budú merať jazdci zo Slovenska, Česka, Rakúska, Poľska, Fínska a Slovinska.

Okrem súťaže a hudobných koncertov bude program plný sprievodných aktivít. V piatok si nenechajte ujsť POME Kvíz summer edition, v ktorom sa bude súťažiť o super ceny a okrem zábavy sa toho aj veľa dozviete.

Po zimnom 10. ročníku BAVM sa v apríli Big Air v meste dostal na televízne obrazovky. Organizátori čo to porozprávali o prípravách a histórii eventu v programe Extrémne v horách. Bola to len ochutnávka toho, čo návštevníkov čaká už tento piatok.

V rámci sprievodného programu sa totiž odpremiéruje dokument 10. rokov BAVM. Určite si tento kinematografický zážitok z dielne Jakuba Lubellana o 21:30 nenechajte ujsť.

Hudobný program doplnia aj športové atrakcie, ktoré si budú môcť návštevníci odskúšať na vlastnej koži a pre najmenších bude pripravená detská zóna.

A aby všetko bez problémov šlapalo, tu je pár rád na záver.

- permanentky si môžete kúpiť v predpredaji do 3. 8. na predpredaj.sk

- lístky budú dostupné do zaplnenia kapacity aj na mieste

- v bazéne sa mimo vyhradených aktivít nesmie kúpať

- do areálu kúpaliska je zakázané vnášať sklenené nádoby a fľaše

- bankomaty sa v areáli nenachádzajú

- kúpalisko sa na noc zamyká

- v blízkosti areálu bude možné stanovať

 

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: kremnica big air

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!