ROXY Bali Yoga Surf Camp 2017
Streda 04. Októbra 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

ROXY Bali Yoga Surf Camp 2017

Playgroundtravel za podporyy Roxy organizuje vo svojom rezorte na Bali dva desaťdňové Yoga Surf kemp v spolupráci s úžasnou jogínkou Veronikou Ševčíkovou. Prvý kemp prebehne 30.10. - 9.11.2017 a druhý v termíne 13.11. - 23.11.2017.

Nezáleží na tom, či už jógu cvičíte dlho, alebo ste sa rozhodli práve začať. Lekcie sú prispôsobené tak, aby vyhovovali všetkým, čo chcú preniknúť do tajov jógy, alebo sa v nej zdokonaliť. Veronika sa jóge venuje už 12. rokov, po prvý krát sa s ňou stretla v Londýne a od tej doby je jej neodmysliteľnou súčasťou života. K získaniu praxe na vysokej úrovni jej dopomohlo nie len štúdium jógovej školy v Londýne, na Bali a v rôznych akadémiách a jogových worskhopov, ale hlavne každodenná jógová prax. K tomu neodmysliteľne patrí jej záujem o kvalitnú životosprávu vrátane ajurvédy, ktorá s jógou úzko súvisí. Veroniku tiež pri cestovaní uchvátil surfing. Jóga je totiž dokonalým doplnkom tohto športu, kedy sa pretiahnete a uvoľníte.

Rovnako to platí pri surfovaní, nezáleží na tom, či ste už niekedy surfovali, alebo ste úplný začiatočník. Teraz je ten správny čas to skúsiť a poznať nové miesta a ľudí, ktorí majú podobné záujmy. Kempy sú veľmi intenzívne a po 10. dňoch budete cítiť ohromný posun ako na fyzickej, tak aj na psychickej úrovni.

Ubytovanie je zaistené v rezorte Bali bio villas, ktorý je postavený v gréckom štýle Santorini s prvkami miestnej balijskej architektúry. Súčasťou rezortu je bazén, miesto pre relax a cvičenie jóg a bio záhradka. Leží na polostrove Bukit, kde sú najkrásnejšie pláže na Bali a jedny z najlepších vĺn. V túto dobu, kedy sa u nás skracujú dni a chúlime sa v teplých bundách sa na Bali naopak vzduch otepľuje a ubúda turistov. Ideálna doba, kedy sa na Bali vydať.

Viac info a prihlášky na stránkach: http://www.joganabali.cz

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!