Silent Cinema pred Starou tržnicou s Adrenalin Film Festival pokračuje
Utorok 08. Augusta 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Silent Cinema pred Starou tržnicou s Adrenalin Film Festival pokračuje

V utorňajšom (8.8.2017 od 21 hod) Silent Cinema budeme opäť premietať dva filmy v spolupráci s Adrenalin Film Festival, a to: The Fourth Phase - Winch Session Zuzana Vráblová.

Vôbec po prvý raz, odkedy svet spoznal pre mnohých najlepší film o adrenalínových športoch všetkých čias, Art of Flight, sa Travis Rice, aj so svojou armádou snowboardových supertalentov, vrátil na strieborné plátno. Premiéra jeho nového projektu sa konala na Red Bull TV a ako bolo sľúbené, latka sa opäť posúvala do neznáma. „Uplynulé roky boli pre mňa veľkou výzvou, ktorá preverila všetko, čo som sa počas celého môjho života naučil,“ povedal Rice. Film ti prinášame v spolupráci so značkou Red Bull Red Bull. Teaser: https://youtu.be/2JHE2zkRfW4

Okrem svetovej produkcie v podobe top filmu, ťa čaká aj krátky video edit mapujúci stret lokálnej a svetovej špičky wakeskatingu na Slovensku. Slovenská wakeskaterka Zuzana Vráblová Zuzana Vrablova a top svetové mená wakeskatingu Andrew Pastura, Ben Horan a Ollie Moore cestovali týždeň po Česku a Slovensku s cieľom nájsť tie najzaujímavejšie wakeskate spoty a natočiť najlepšie wakeskate winch videá. Wakeskateri, podobne ako aj skateboardisti, nikdy nepohrdnú dobrým spotom. Takže o epické spoty v našich končinách nebude núdza - máš sa na čo tešiť.

Silent Cinema je súčasťou projektu up! city, ktorý vám prináša Volkswagen Slovakia a Aliancia Stará Tržnica v spolupráci s partnermi - mestom Bratislava, ZSE a Švihaj Šuhaj.

Premieta sa po 21:00, vratná záloha za požičanie slúchadiel je 30 €.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: kino aff adrenalin

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!