Piatok 18. Marca 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

V SugarBeat Zuzka Stromková, Zuzka Vráblová, Klaudia Medlová a ďalšie

Okrem známeho projektu SnowGirls od slovenskej produkcie Pome, sa vytvára ešte jeden projekt, ktorý je venovaný tým najlepšie jazdiacim dievčatám. Projekt SugarBeat si kladie za cieľ priblížiť širokej verejnosti svet dievčat venujúcich sa extrémnym športom. Film na hranici dokumentu a športového videa predstaví zástupkyne nežného pohlavia v športoch ako skateboarding, snowboarding, freeskiing alebo wakeskating.

Formou krátkych klipov prepojených komentármi samotných protagonistiek sa tak dotkneme celej radi zaujímavých tém, vyplývajúcich z problematiky presadzovania sa v skôr mužskom odvetví. Natáčania sa okrem českých jazdkýň ako Bára Možná, Tetreza Votavová, Andrea Kabická (finalistka českej Miss 2011) jazdiaca trial, Caroline Helena Dynybil, Klára Kašparová, Míša Ďuráňová, Šárka Pančochová a ďalších objavia aj jazdkyne zo Slovenska a to Klaudia Medlová (SNB), Zuzka Stromková (SKI), Radka Slížiková (MTB), Zuzka Vráblová (WSKATE).

V „making of“ videu máte možnosť nahliadnuť do zákulisaia natáčania tohto unikátneho projektu. Taktiež sa môžete pridať k funpage na FB. 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!