Wakelake Golden Trophy s účasťou svetových wakeboardistov
Streda 24. Júna 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Wakelake Golden Trophy s účasťou svetových wakeboardistov

Tretí ročník medzinárodných pretekov Wakelake Golden Trophy prinesie na Slovensko to najlepšie zo svetového wakeboardingu. 26. - 27. júna sa pripravte na neuveriteľnú show na vode, od hladiny až po vysoké air tricky.

Posledný júnový víkend sa bude točiť okolo svetových wakeboardových pretekov na Wakelake Golden Trophy na bratislavských Zlatých Pieskoch. Účasť na 4-hviezdičkových pretekoch svetovej federácie IWWF v areáli Wakelake, ktorý poskytuje špičkové podmienky pre svetových jzdcov, potvrdili hviezdy svetového wakeboardingu. Úradujúci majstri sveta v mužskej I ženskej kategórii Lior Sofer z Izraela a Sanne Meijer z Holandska sa predvedú na najväčšom bratislavskom jazere, kde sa bude jazdiť na 810-metrovom vleku s ôsmymi prekážkami. Okrem svetových ťahákov možte vidieť aj domácu favoritku úradujúcu majsterku sveta  Zuzanu Vráblovú. 24-ročná Piešťanka, ktorá sa dlhodobo pripravuje na americkej Floride. „Na preteky Wakelake Golden Trophy sa veľmi teším najmä preto, že sa konajú v domácom prostredí, kde mám rodinu a kamošov. Taktiež sa teším, že sa stretnem s jazdcami s celej Európy a spoločne si zajazdíme,“ povedela Zuzana. Víťazi jednotlivých kategórií v  disciplínach wakebaord a wakeskate si rozdelia celkové prize money v hodnote 4000 EUR a víťaz berie 600 bodov do hodnotenia svetového rebríčka IWWF. 

,,Už tretí rok organizujeme podujatie svetového rangu v areáli Wakelake na Zlatých Pieskoch a podľa reakcií jazdcov sme jedným z najobľúbenejších a najprestížnejších pretekov, na ktoré sa veľmi radi vracajú,” povedala šéfka pretekov Veronika Pfundtnerová. 

Atmosféru pretekov pocítite počas celého týždňa spolu s príchodom prvých jazdcov a mnohými sprievodnými akciami. Súčasťou bude opäť aj seminár wakeboardových rozhodcov, ktorý prebieha od pondelka počas celého týždňa.

Celá súťaž vyvrcholí sobotným finále a party s hlavným headlinerom – svetoznámim Hed Kandi.

PROGRAM:

Piatok / Friday (26.6):

08:00 - 11:00 Tréningy jazdcov (Riders training)

11:00 - 18:00 Kvalifikácia (Qualifications)

19:00 - 22:00 Oficiálna privýtacia večera (Official welcome dinner)

Sobota / Saturday (27.6):

08:00 - 09:00 Warm up

09:00 - 12:00 LCQ

12:00 - 19:00 Finále (Finals)

20:00 - 21:00 Odovzdávanie cien (Prize ceremony)

22:00 - 05:00 Hed Kendi after party

 

Pre visc informácií kliknite na: http://wakelake.sk/wlgt/

Aktuálne informácie o Wakelake Golden Trophy nájdete na FB evente a stránke preteku:

https://www.facebook.com/events/865037783570720

Oficiálna stránka pretekov IWWF:

http://myzone.cablewakeboard.net/en/116/?sub=6&comp=905

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!