Streda 15. Júna 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Zajazdite si so svetovými wakeboardistami na Zlatých Pieskoch

Najlepší wakeboardisti zo široka ďaleka mieria do areálu Divoká voda v Čunove pri Bratislave, aby v sobotu 18. júna pokorili dravú vodu na slovenskej premiére wakeboardingu proti prúdu Red Bull Upstream.

Ešte predtým ich však môžete stretnúť v areáli Wakeboard Club and Waters ski bar na Zlatých Pieskoch v Bratislave, kam sa prídu rozjazdiť pred sobotňajšou akciou na divokej vode. Vo štvrtok 16. júna od 13:00 do 16:00 máte možnosť zajazdiť si s borcami na wakeoch, pochytiť od nich grify, popýtať sa na tajné zbrane, odkukať techniku. V krásnom wakeboradovom centre na ”Zlatých” môžete stretnúť trojnásobného majstra sveta a päťnásobného majstra Európy Bernharda Hinterbergera z Nemecka, či jedného z najskúsenejších wakeboardistov proti prúdu Slovinca Roba Pokoveca. Silnú nemeckú enklávu v zložení Dominik Gührs, Fredy Von Osten a Sebastian Stare, či Rakušanov Emilia Epsteina a Dominika Hernlera, ale aj jedného z najlepších slovenských wakeboardistov Richarda Marcinčina. Trojhodinová spoznávačka s top ridermi a vlek na Zlatých Pieskoch sú bezplatné.

Info o Boardlife Party

Info o Red Bull Upstream

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!