Novoročná súťaž s eshopom snowboard-online.sk
Pondelok 12. Januára 2015
Autor: lentila

0 komentárov

Novoročná súťaž s eshopom snowboard-online.sk

Pripravili sme pre vás novoročnú súťaž o skvelé vecičky od eshopu snowboard-online.sk. V novom roku si môžete prilepšiť o skvelé vecičky značky Horsefeathers, ktorá minulý rok oslávila svoje výročie a to 25 rokov. Práve o histórii tejto značky bude naša nová súťaž. Hrajte a vyhrávajte!!!

Znova súťažíme s eshopom www.snowboard-online.sk, v ktorom nájdete veľkú ponuku boardového vybavenia a módy, ktorá k boardovým športom patrí. Tentokrát súťažíme o lifestylové a módne vecičky známej českej značky Horsefeathers, ktorej kolekciu nájdete taktiež v eshope www.snowboard-online.sk

Do súťaže sme pre vás vybrali tieto skvelé ceny:

1. Cena: mikinaa Horsefeathers 25HD Crew – Black

2. Cena: tričko Horsefeathers 25h - White

3. Cena: čiapka Horsefeathers 25HF - Black

Súťažná otázka je jednoduchá:

Kedy a kde pôvodne vznikol projekt Hoersefeathers, z ktorého sa neskôr stala jedna z najznámejších snow/skate značiek v ČR?


Táto súťaž je už ukončená.

Správnu odpoveď hľadajte na web stránkach značky Horsefeathers www.horsefeathers.eu 

Súťažiť môžete do 26.1.2015!!!

Je to jednoduché, ak si registrovaný, stačí označiť správnu odpoveď na súťažnú otázku a si v žrebovaní. Ak si sa neregistroval urob to, je to zadarmo a nezaberie to viac ako minútu. Registrovať sa môžeš TU.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!