Súťaž o týždenný pobyt s permanentkou vo francúzskych Alpách III.
Utorok 01. Októbra 2013
Autor: lentila

0 komentárov

Súťaž o týždenný pobyt s permanentkou vo francúzskych Alpách III.

Už po tretí krát sa Boardlife.sk spojil s cestovnou kanceláriou CK HITKA, aby pre vás pripravili zaujímavú súťaž o nezabudnuteľný týždeň vo francúzskych Alpách. Súťažte a vyhrajte celý týždeň nezabudnuteľných zážitkov v jednom z najlepších stredísk pod taktovkou špecialistu na zimné zájazdy do francúzskych Álp, s CK HITKA.

Stredisko Val Thorens je najvyšším na starom kontinente, obklopené šiestimi ľadovcami. Z jeho trojtisícoviek je najznámejšia Cime Caron vo výške 3.200 m.n.m. a najvyššia Pointe du Bouchet 3.230 m.n.m.  Val Thorens je aj súčasťou najväčšieho lyžiarskeho strediska na svete Les 3 Vallées, ktorého celková plocha zjazdoviek a feeridových terénov má až neuveriteľných 610 km. Okrem lyžovania, snowboardingu, zábavy nájdete v stredisku aj neskutočné množstvo atrakcií, ku ktorým tento rok pribudne aj najvyšší zip line v Európe. Stredisko je známe aj svojím bohatým programom a v termíne od 14.  – 21. decembra 2013 prebieha akcia SKI & BOARDERWEEK.

Špecialista na zimné zájazdy do francúzskych Álp CK HITKA venovala do súťaže cenu, ktorou je týždenný pobyt pre 2 osoby do strediska Val Thorens v termíne 14.  – 21. decembra 2013 (ubytovanie v byte s kuchynským kútom, 6-denná permanentka na Val Thorens).

Na to, aby ste vyhrali musíte správne odpovedať na našu súťažnú otázku a dať like na Facebook FB CK Hitka a FB Boardlife.sk a zdieľať na svojom Facebook profile obrázok súťaže. 

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA:

Už túto zimu si to budete môcť vo Val Thorens pustiť vo veľkom štýle. V stredisku pribudne najvyšší zip line v Európe. Z akej výšky pôjde?


Táto súťaž je už ukončená.

Ak sa chcete zúčastniť súťaže je potrebné sa zaregistrovať. Ak si sa neregistroval, urob to, je to zadarmo a nezaberie to viac ako minútu, môžeš to urobiť TU.

Súťažiť môžete do 31.10.2013!!!

Správnu odpoveď nájdete len na www.hitka.sk

O tom, že sa oplatí súťažiť Ťa presvedčí aj minuloročné video zo Ski & Boarderweek vo Val Thorens.

Lenka Francúzsko
Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!