Súťaž o umelecké diela značky Retart
Štvrtok 01. Mája 2014
Autor: lentila

1 komentár

Súťaž o umelecké diela značky Retart

Tento krát sme si pre vás pripravili súťaž o krásne umelecké a trendy diela nezávislej slovenskej značky Retart. Takže, ak do svojho šatníka potrebujete naozaj kvalitné doplnky plné krásnych farieb s originálnou grafikou určite sa zapojte.

Retart je nezávislá značka zo Slovenska, ktorá predstavuje súčasných výtvarných umelcov a ich diela pomocou funkčných výrobkov. Netradičné, elegantné, ale predovšetkým praktické: to sú vlastnosti výrobkov týchto výtvarných umelcov. Vytvárajú kolekciu originálnych výrobkov ako sú peňaženky, šnúrky, šatky, sunbagy, obaly a taktiež unikátnu kolekciu sk8 dosiek, ktorú predstavili pod názvom Skate Remade Project.

O tieto krásne vecičky od Retart si práve teraz zasúťažíme. Vyhrať môžete tieto krásne originály: 

1.Cena: peňaženka + sunbag a šnúrka Retart

2.Cena: sunbag a šnúrka Retart 

3.Cena: 2x šnúrka

Na to, aby ste vyhrali stačí správne odpovedať na našu súťažnú otázku. Zo správnych odpovedí následne vyžrebujeme výhercov.

Súťažná otázka: 

S koľkými umelcami doteraz slovenská značka Retart spolupracovala?


Táto súťaž je už ukončená.

Je to jednoduché, ak si registrovaný, stačí označiť správnu odpoveď na súťažnú otázku a si v žrebovaní o skvelé ceny. Ak si sa neregistroval, urob to, je to zadarmo a nezaberie to viac ako minútu. Registrovať sa môžeš TU.

Súťažiť môžete do 14.5.2014

Správnu odpoveď na otázku nájdete na Retart webe, kde okrem iného nájdete aj všetky originálne a hlavne funkčné výrobky súčasných výtvarníkov zo Slovenska a Čiech, s ktorými značka Retart spolupracuje. 

Hodnotenie:

Komentáre

1 komentár
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!

anitka29
anitka29 kedy budú uverejnené výsledky?
Pridané: 20:53 18.05.2014