Pondelok 06. Mája 2013
Autor: WindorWithout

0 komentárov

Prvý tohtoročný pretek PWA skončil..Prinášame Vám exkluzívnu reportáž..

Skončili sa prvé tohtoročné preteky PWA v disciplíne freestyle..Nekonalo sa žiadne prekvapenie a jednoznačne dominoval niekoľkonásobný majster sveta José "Gollito" Estredo. Všade znelo jediné: kvalita je neskutočná, kto netrénoval poctivo nemá tu šancu..Pozrite si rozhovory s najlepšími jazdcami, ktoré poskytli exkluzívne pre Boardlife!!

Väčšina preteku sa odjazdila pre vynikajúce podmienky v sobotu, kedy fúkalo do 3O uzlov. Tisíce divákov malo smolu, keďže tentokrát fúkal netradičný juhozápadný vietor a tak sa jazdy uskutočnili ďalej od pláže..Obidve eliminácie vyhral suverén tejto disciplíny "Gollito" a o druhé a tretie miesto sa bili Belgičan Steven Van Broeckhoven a "chlapec z ostrovov" Kiri Thode.

Diváci si najlepších frestylových jazdcov užívali po večeroch, kedy prebiehal Chiemsee Tow-in European Championship..Aj tu dominoval Gollite Estredo, ale kedže sa jednalo o európsky pohár, vyhral nakoniec belgičan Steven Van Broeckhoven, ktorý predviedol vynikajúcu show..

Pre doplnenie uvádzame výsledky:

PWA Freestyle Podersdorf
1. José "Gollito" Estredo V-10
2. Steven van Broeckhoven B-72
3. Kiri Thode NB-61

Chiemsee Tow-in European Championship
1. Steven van Broeckhoven B-72 Smoliarom celej súťaže bol veľký talent z UK Adam Sims, ktorý sa zranil na začiatku súťaže a nemohol tak naplno ukázať čo má natrénované..

Držíme všetkým palce do novej sezóny..
Boardlife.sk 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!