Official Trailer - Pray For Snow
Snowboard

Nedeľa 23. 09 2018

Official Trailer - Pray For Snow

Čas teaserov na prichádzajúce snowboardové videá je tu. Jedným z prvých ktoré ponúkame je mix snow a ski jazdenia pod názvom Pray For Snow. Jazdia: Ben Ferguson, Eric Jackson, Curtis Ciszek, Lucas Wachs.

Pozvánka na Snowstars freestyle weekend na ľadovci Stubai
Snowboard

Nedeľa 23. 09 2018

Pozvánka na Snowstars freestyle

Všetkých pozývame na náš jesenný Snowstars freestyle weekend na ľadovci Stubai v Rakúsku. Našu Snowstars základňu sme premiestnili na ľadovec Stubai, kam sme sa presťahovali pred tromi rokmi do krásneho údolia Stubaital. Na ľadovci Stubai sú každoročne ideálne podmienky

Puerto Escondido Goes XXL
Water

Sobota 22. 09 2018

Puerto Escondido Goes XXL

Obrovské vlny na Puerto Escondido. Šialení jazdci a kopec extrémneho surfingu na hranici ľudských možností. Vychutnávajte.

Pokračujúca výstavba v popradskom skateparku
Skateboard

Sobota 22. 09 2018

Pokračujúca výstavba v popradskom

V Poprade pokračuje výstavba betónového skateparku. Pomaly sa betónuje a snáď čoskoro sa budeme môcť povoziť aj pod Tatrami.

Snowboardový klub Frontline začína novú sezónu
Snowboard

Sobota 22. 09 2018

Snowboardový klub Frontline

Snowboardový klub Frontline začína už svoju 20. sezónu. Áno v Bratislave už vyše 20 rokov funguje klub, ktorý sa venuje priaznivcom snowboardingu. Ako vidieť v nasledujúcom videu, cudzí im nie je ani wakeboarding a športová príprava plná zábavy. Vidíme sa na svahu.

V Stupave majú okrem minirampy aj betónový DIY skateparčík
Skateboard

Štvrtok 20. 09 2018

V Stupave majú okrem minirampy

Pred nedávnom sme vás informovali o minirampe v meste Stupava. Tentoraz tam vyrástol malý, ale príjemný DIY betónový skatepark. O výstavbu oboch diel sa postaral Janko Tatarka. Využite krásny september a zajazdite si. Miesto: Penzión Intenziva, Stupava.

Kedy bude ďalší ročník ocenenej akcie Big Air v meste?
Snowboard

Štvrtok 20. 09 2018

Kedy bude ďalší ročník ocenenej

V sobotu 15. septembra mesto Kremnica v rámci osláv 690. výročia založenia mesta ocenilo jednotlivcov aj organizácie, ktoré sa významným spôsobom zaslúžili o rozvoj a zveľaďovanie mesta. Nechýbalo medzi nimi ani podujatie Big Air v meste.

10. výročie Stubai Premiere – otváračky snowparku na Stubai
Snowboard

Štvrtok 20. 09 2018

10. výročie Stubai Premiere

Už po 10x otvára svoje brány rakúsky DC Stubai Zoo snowpark. A nebude to iba tak. Snowpark prešiel zásadnou premenou a bude znova fantastický. Od 19. do 21. októbra sa môžete tešiť na nový snowpark, testovacie centrum s vyše 40. značkami, zábavu na kopci, ale aj v údolí a oveľa viac.

Hotzone Opening Hintertux 2018 - Kids Shred teaser
Snowboard

Streda 19. 09 2018

Hotzone Opening Hintertux 2018

Na Hotzone Opening Hintertux 2018, ktorý sa koná od 4. do 7.10.2018 nebu chýbať ani súťaž pre mladšie ročníky - Kids Shred. O mladé nádeje sa postarajú Marko Grilc a Gruba Libre.

The Mountain And The Wave - príjemný animák
Lifestyle

Utorok 18. 09 2018

The Mountain And The Wave - príjemný

Toto je náš svet. Doska, hora, vlna. Všetko a oveľa viac spracované v príjemnom animáku.

DC Shoes: Ako vznikal Real Snow 2018 s Anto Chamberlandom
Snowboard

Utorok 18. 09 2018

DC Shoes: Ako vznikal Real Snow

X Games Real Snow 2018 a Anto Chamberland edit. Pozrite sa ako sa vyrábal, kde sa chalani zastavili a zhliadnite niekoľko neuverejnených záberov na streete v zamrznutom meste Quebec.

Stubai Premiere 2018 s veľkolepým snowparkom
Snowboard

Utorok 18. 09 2018

Stubai Premiere 2018 s veľkolepým

Snowpark na Stubai bude znova o niečo lepší. Pozrite si setup ktorý si pre vás pripravili chalani ako Benny Urban, Ethan Morgan a Lorenzo Peeters samozrejme v spolupráci s staviteľmi zo Schneestern. Práve počas konania Stubai Premiere od 19. do 21. októbra sa predstaví úplne nový snowpark.

Bratislavská premiéra Andy Irons: Kissed by God
Water

Pondelok 17. 09 2018

Bratislavská premiéra Andy

Projekty Surfcity a Adrenalin Film Festival sa spojili, aby zorganizovali slovenskú premiéru filmu o surfovej legende Andym Ironsovi, jeho víťazstvách ako aj prehre s afektívnou bipolárnou poruchou. Pridajte sa a poďte si pozrieť jeden naozaj silný príbeh z dielne Teton Gravity Research.

DC Shoes: The John Shanahan Collection
Skateboard

Pondelok 17. 09 2018

DC Shoes: The John Shanahan Collection

Pozrite sa na zaujímavú kolekciu od DC Shoes s názvom The John Shanahan Collection. Máme radi takéto predstavovanie kolekcií, s malým príbehom a vkusnú.

Hotzone Opening Hintertux 2018 - Alarm Clock Battle teaser
Snowboard

Pondelok 17. 09 2018

Hotzone Opening Hintertux 2018

Ďalší z prichádzajúcich teaserov, ktorý vás navnadí na Hotzone Opening Hintertux 2018. Tentoraz sa pozrieme na súťaž s názvom Alarm Clock Battle. Obrovské hodinky na viacero spôsobov.

Ďalšia videopozvánka na Hotzone.tv park Opening na Hintertuxe 2018
Snowboard

Nedeľa 16. 09 2018

Ďalšia videopozvánka na Hotzone.tv

Otváračka snowparku na Hintertuxe sa nezadržateľne blíži. Termín máme zapísaný 4. - 7.10.2018. Pozrime sa však na ďalšiu vieopozvánku, ktorá predstaví testovacie centrum.

Report z SSP SNV Bon Bon Skate Cup + video
Skateboard

Sobota 15. 09 2018

Report z SSP SNV Bon Bon Skate Cup

V Spišskej Novej Vsi sme chceli SSP už aj prvý, aj druhý obnovený ročník. O to viac sme sa potešili, keď sa nám to tento rok podarilo naozaj dohodnúť a prišiel dátum 18.8. kedy sa to malo uskutočniť. Po klasických vybavovačkách a malej birokracií okolo elektriny v skateparku sme

Výsledky 4. kola Slovenského pohára v skateboardingu 2018.
Skateboard

Sobota 15. 09 2018

Výsledky 4. kola Slovenského

V sobotu 8.9. sa v Nitre odjazdilo 4.kolo Slovenského pohára v skateboardingu 2018. Pri účasti 45 jazdcov z celého Slovenska sa diváci mali možnosť pozerať na kvalitný skateboarding. Akciu prišli podporiť aj jazdci z Maďarska. Výsledky dopadli nasledovne:

Pozvánka na finále SSP 2018 do Zvolena - Picnic Skate Cup
Skateboard

Piatok 14. 09 2018

Pozvánka na finále SSP 2018

Po troch kolách sa blíži SSP do svojho konca. No určite sa s ním nemôžme rozlúčiť len tak. Tento rok sa môžete tešiť opäť na dvojdňové finále, na ktorom sa určite nestihnete nudiť. V piatok sa môžete tešiť na skvelé DC Bestricky, Jameson Barrel contest, speedtrick contesty,

Emil Ulsletten a jeho backcountry part
Snowboard

Štvrtok 13. 09 2018

Emil Ulsletten a jeho backcountry

Niekoľko nepublikovaných záberov a záberov z videa Cosa Nostra prináša rider menom Emil Ulsletten v jeho backcountry edite. Toľko snehu chceme!

Stale Sandbech, Zak Hale, Sage Kotsenburg a Carlos Garcia Knight na NZ
Snowboard

Štvrtok 13. 09 2018

Stale Sandbech, Zak Hale, Sage

Nový Zéland sa stal po uplynulé týždne domovom svetoznámych riderov ako Stale Sandbech, Zak Hale, Sage Kotsenburg a Carlos Garcia Knight. AKo sa im jazdilo uvidíte v edit Sunrise Cardrona.

Dane Reynolds - Bakerz Dozen
Water

Streda 12. 09 2018

Dane Reynolds - Bakerz Dozen

Dane Reynolds a fanatický surfing v období rokov 2015 - 2018. Aby sa vám za surfingom toľko necnelo.

Patrik Paulínyi - Z lásky k Slovensku: 100kg odpadu z našich lesov
Lifestyle

Streda 12. 09 2018

Patrik Paulínyi - Z lásky k Slovensku:

Paťo je nie len skvelý snowboardový jazdec a filmár, ale aj človek, ktorého zaujíma okolie a príroda. Pozrite sa čo nás všetkých trápi a zamyslite sa.

Johnys Hill - Longboard freeride event
Lifestyle

Streda 12. 09 2018

Johnys Hill - Longboard freeride

Začiatkom septembra prebehol na Jankovom vŕšku longboardový downhill event pod názvom Johnys Hill. Divácka účasť bola príjemná, zajazdilo sa a čo to aj požúrovalo. Pozrite si krátky fotoreport. Na túto akciu sa môžete tešiť aj budúci rok.

Klaudia Medlová tretia na FIS Snowboard World Cup
Snowboard

Sobota 08. 09 2018

Klaudia Medlová tretia na FIS

V Novozélandskom stredisku Cardrona sa odjazdil prvý svetový pohár FIs vo freestyle snowboardingu a disciplíne Big Air. Slovensko malo účasť v podobe mladého Sama Jaroša a už skúsenej pretekárke Klaudiii Medlovej. Samo skončil pred bránami finále na príjemnom 17. miest, Klaudia

Pozvánka na videopremiéru Absinthe FIlms - Stay Tuned aj do Bratislavy
Snowboard

Piatok 07. 09 2018

Pozvánka na videopremiéru

Legendárna snowboardová produkcia Absinthe Films prináša svoj najnovší počin pod názvom Stay Tuned. Skupinka okolo Justina Hostynka sa vydala za najlepším snehom a precestovala svet. Premiérová tour videa Stay Tuned začína v septembri a zavíta aj na Slovensko. Ani tento krát

Klaudia vo finále, Samo so slušným výsledkom
Snowboard

Piatok 07. 09 2018

Klaudia vo finále, Samo so slušným

Na Novom Zélande sa odjazdili preteky FIS svetového pohára v snowboardingu. Začalo sa kvalifikáciou Big Air mužov a žien, kde sme mali zastúpenie v podobe Klaudii Medlovej a Sama Jaroša.

Ktorí tanečníci to rozbalia na Red Bull  Dance Your Style
Lifestyle

Streda 05. 09 2018

Ktorí tanečníci to rozbalia

Už v sobotu roztancujú Kollárko v Bratislave šestnásti najlepší tanečníci z celého Slovenska. Na premiére Red Bull Dance Your Style. O víťazovi tejto tanečnej súťaže rozhodnete vy, tak buďte pripravení na hlasovanie už o 15.00 hod.

Pozvánka na Budapest Skate Open 2018
Skateboard

Streda 05. 09 2018

Pozvánka na Budapest Skate Open

Od susedov z Maďarska nám prišla pozvánka na ich Budapest Skate Open 2018. 22. septembra sa v budapeštianskom skateparku (Erzsébet Tér skatepark 1051) odjazdí spomínaná akcia, kde nebudú chýbať prize money, zrekonštruovaný skatepark, množstvo zaujímavých jazdcov.

Nádherný extrémne blízky surfing
Water

Utorok 04. 09 2018

Nádherný extrémne blízky

Vlny lámajúc sa neďaleko pláže, tyrkysový oceán a surfing na hranici možností. A dream to share. Jazdia: Aritz Aranburu, Adrian Fernandez a Aletxu Gironi .

Pozvánka na SPS 2018 - Nitra
Skateboard

Pondelok 03. 09 2018

Pozvánka na SPS 2018 - Nitra

Slovenský rýchlokorčuliarsky zväz a sekcia skateboardingu Vás srdečne pozýva na 4. kolo Slovenského pohára v skateboardingu, ktoré sa uskutoční 8.9.2018 v skateparku v Nitre na Klokočine. Jazdiť sa bude v dvoch kategóriách:

Game of Kulturpark 2018
Skateboard

Pondelok 03. 09 2018

Game of Kulturpark 2018

Minulú sobotu si v Košiciach zmerali sily všetci milovníci flatgroundu. Pred Kulturparkom organizovali Tlakers v spolupráci s Monster energy, TSC – Ťahanovská skate crew a K13 prvý ročník Game of Kulturpark 2018. Súťaže sa zúčastnilo 24 jazdcov prevažne z východného Slovenska.