Aj na Stuhlecku už zasnežujú
Snowboard

Pondelok 30. 11 2020

Aj na Stuhlecku už zasnežujú

Zima prichádza pomalšie a tak jej treba pomôcť. Aj v rakúskom zimnom stredisku Stuhleck, ktoré je neďaleko slovenských hraníc začali so zasnežovaním. To je skvelá správa, hlavne pre to, lebo na Stuhlecku každoročne vyrastá viacero snowparkov. Tak sa tešíme, kedy otvoria prvý.

Adam Tran a raw cut from Elare videos
Skateboard

Pondelok 30. 11 2020

Adam Tran a raw cut from Elare videos

Filip Krchník, Juraj Vartík a teraz Adam Tran z raw cut from Elare videos od Števa Kurillu. Legendárne spoty, legendárne jazdenie.

Juraj Vartík a raw cut from Elare videos
Skateboard

Pondelok 30. 11 2020

Juraj Vartík a raw cut from Elare

Števo Kurilla prináša ďalšie raw cuts z jeho Elare videí. Tentoraz sa oprášili zábery Jura Vartíka. Krásne spomienky.

Filip Krchník a raw cut from Elare videos
Skateboard

Utorok 24. 11 2020

Filip Krchník a raw cut from Elare

Píše Števo, že je zima, podniky zatvorené, tak strihá. Tu ľaľa nastrihal raw cut from Elare videos a samotného Filipa Krchníka v ňom. Sledujte aj staršie zábery plné nostalgie z rokov 2011 -2014.

Mihályfi Dávid welcome to Pusher bearings team
Skateboard

Utorok 24. 11 2020

Mihályfi Dávid welcome to Pusher

Z prichádzajúcim nevľúdnym počasím pre skateboarding sa vynárajú nové skate edity. Nie úplne edit, ale skorej welcome video prináša aj Mihályfi Dávid. Stáva sa súčasťou Pusher bearings team-u a pri tejto príležitosti mu welcome stočil a zeditoval Schreirer Kristóf.

Lyžiarske strediská v Jasnej a vo Vysokých Tatrách začali zasnežovať
Snowboard

Nedeľa 22. 11 2020

Lyžiarske strediská v Jasnej

Dôkladná technická príprava lyžiarskych stredísk na zimnú sezónu 2020/21 vyvrcholila v piatok 20.novembra 2020. Zmenu počasia a príchod ochladenia využili v Jasnej a vo Vysokých Tatrách na spustenie technického zasnežovania.

Nový skatepark v Detve, sleduj video
Skateboard

Štvrtok 19. 11 2020

Nový skatepark v Detve, sleduj

Chalani zo Sketonu prispeli svojou robotou k vzniku nového betónového skateparku v Detve. Ak si chcete pozrieť ako to tam vyzerá, sledujte video. Info o oficiálnej otváračke čoskoro.

Bezpečné plánovanie lyžovačky môže odštartovať – začína predpredaj skipasov na zimu 2020/21
Snowboard

Štvrtok 19. 11 2020

Bezpečné plánovanie lyžovačky

Horské strediská Jasná a Vysoké Tatry odštartovali v stredu 18. novembra predpredaj jedno a viacdňových skipasov na zimnú sezónu 2020/21. V ten istý deň odštartoval aj predpredaj skipasov do horských stredísk v Českej republike (Špindlerův Mlýn) a Poľsku (Szczyrk). GOPASS

Aká bola letná sezóna a čo robia v lete lanovkári? Odpovedá Radoslav Paulíny
Lifestyle

Streda 18. 11 2020

Aká bola letná sezóna a čo

Lanovky za normálnych okolností oddychujú len veľmi krátko. No záver zimnej sezóny 19/20 a celá nasledujúca letná sezóna sa nazvať normálna nedá. Pandémia zasiahla všetky súčasti nášho života. Aký bol záver zimnej sezóny, čo sa dialo v lete a ako sa pripravujú lanovky

Čo plánuje TMR do novej sezóny, kedy sa začne jazdiť?
Snowboard

Štvrtok 12. 11 2020

Čo plánuje TMR do novej sezóny,

Kedy sa otvárajú nie len slovenské zimné strediská v rodine TMR? Ako sa pripravuje TMR na nadchádzajúcu sezónu? Aká bude zimná sezóna? Pozrite si TMR TALK zo 4 krajín TMR a 7 lyžiarskych stredísk. O pár týždňov sa vidíme na svahu! Tešíme sa na vás!

Samo Jaroš pilne trénuje a už má v rukáve aj BS Triple 1620
Snowboard

Streda 11. 11 2020

Samo Jaroš pilne trénuje a už

Samo Jaroš posledné týždne trávil v Taliansku a v Rakúsku prípravou na nadchádzajúcu snowboardovú sezónu. To že sa Samo vyjazdieva nie len technicky, ale aj štýlovo dokazujú nasledujúce mini edity. Samovi držíme palce aby napredoval v príprave, užíval si snowboarding a

Horské strediská vo Vysokých Tatrách a v Jasnej s opatrným návratom už cez víkend
Lifestyle

Štvrtok 05. 11 2020

Horské strediská vo Vysokých

Vo Vysokých Tatrách a v Jasnej sa cez víkend (7.-8.11.) opäť rozbehnú lanovky. Opatrný návrat do prevádzky hlásia lanovky v Tatranskej Lomnici, v prevádzke budú aj lanovky na Chopok z južnej i severnej strany. Okrem lanoviek bude mať verejnosť k dispozícii aj vybrané hotely

Jed Anderson a jeho Reality Breakdown
Snowboard

Piatok 30. 10 2020

Jed Anderson a jeho Reality Breakdown

Predsezónne zobanie snowboardových editov. Inšpirácia na zimu,ktorá možno ani nebude. Ale dúfame, že sa to čoskoro zmení. Sledujte street nálož od Jed Anderson.

Charge Skateboards a ich video: "PLUG-IN"
Skateboard

Pondelok 26. 10 2020

Charge Skateboards a ich video:

Susedia z Čiech prinášajú full video s názvom Plug-In. Okrem českých riderov Štěpán Bareš, Vojta Freitag, Fanda Šesták, Emil Wolansa sa vo videu objaví aj Slovák Matúš Mozola.

Samo Jaroš nelení a brúsi formu
Snowboard

Štvrtok 22. 10 2020

Samo Jaroš nelení a brúsi formu

Aj keď začiatok súťažnej sezóne ešte trocha hapruje, náš najlepšejší jazdec Samo Jaroš nelení a zodpovedne sa pripravuje na nadchádzajúcu sezónu pod vedením Mateja Matysa. Pozri si krátky zostrih toho, čo nakrútil na nedávnych výjazdoch za snehom. Dvanástky do viacerých

Sleduj video - Zillertal Välley Rälley aj s Evkou
Snowboard

Streda 21. 10 2020

Sleduj video - Zillertal Välley

Pozri si video z Zillertal Välley Rälley a štvrtej zastávky, ktorá sa konala v Betterparku na Hintertuxe. Na začiatku si musíš všimnúť hlásateľku Evku Hanicovú zo Slovenska, ktorá sa stala taktiež celkovou víťazkou tejto populárnej tour.

Korua shapers a ich Nacht
Snowboard

Streda 21. 10 2020

Korua shapers a ich Nacht

Nie úplne tradičné video, skorej art skĺbený s jemným snowboardingom. Dúfame, že vieš, že zosúvaný obĺúk je peklo!

Evka Hanicová víťazkou Zillertal Välley Rälley, jazdili aj Józsa, Gerát, Paračka
Snowboard

Pondelok 19. 10 2020

Evka Hanicová víťazkou Zillertal

V nedeľu 18.10.2020 sa na rakúskom ľadovci Hintertux konala zastávka obľúbenej mládežníckej súťaže Zillertal Välley Rälley. Zúčastnila sa jej aj naša Evka Hanicová, Martin Józsa, Tomáš Gerát a Tobias Paračka. Ako sa im darilo v Betterparku na Hintertuxe?

Sleduj teaser od Absinthe Films - Channel Zero
Snowboard

Utorok 13. 10 2020

Sleduj teaser od Absinthe Films

Rok 2020 znamená zmenu pre nás všetkých. Situácia sa dotkla aj snowboardingu. Tradičné predsezónne videopremiéry sa rušia. Absinthe Films však prináša svoju novinku a to snowboardové video Channel Zero. Ide už o 21. video z produkcie Absinthe Films, slušná práca.

Sneženie prišlo konečne aj na Slovensko
Snowboard

Utorok 13. 10 2020

Sneženie prišlo konečne aj

Rapídne ochladenie, sneženie v stredných a vyšších nadmorských výškach nám dáva nádej na skorý začiatok sezóny. Samozrejme ešte je veľmi skoro predpovedať, kedy a za akých podmienok začne zimná sezóna na Slovensku, ale biela nádielky vždy poteší.

Powder video Nothing s powdersurfom a aj na doske
Snowboard

Piatok 09. 10 2020

Powder video Nothing s powdersurfom

Veľa snehu, Japonsko, brezové lesy, skvelé podmineky na jazdenie. To a oveľa viac uvidíte vo videu Nothing. Medzi viacerými jazdcami sa objaví aj jedno známejšie meno a to Forest Bailey.

Kento Yoshioka a jeho zábavný skate štýl
Skateboard

Piatok 09. 10 2020

Kento Yoshioka a jeho zábavný

Old school popretkívaný zaujímavými spotmi, jazdením a spracovaním videa. Kento Yoshioka a jeho Evisen part sa oplatí pozrieť a rozšíriť si obzor.

Interview: Ako sa má Zoltán Strcuľa
Snowboard

Štvrtok 08. 10 2020

Interview: Ako sa má Zoltán

Zima sa nám nezadržateľne blíži a tak sme si sadli na kus reči so slovenským top riderom Zoltánom Strcuľom. Ako sa mu darí, čo má nové a tak ďalej.

Hotzone.tv park opening Hintertux 2020 je za nami
Snowboard

Utorok 06. 10 2020

Hotzone.tv park opening Hintertux

16. ročník legendárneho Hotzone.tv park openingu na rakúskom ľadovci Hintertux je za nami. Jeho konaniu nezabránila ani momentálna situácia, ani nepriazeň počasia. Od štvrtka do nedele ste si mohli zajazdiť na viacerých prekážkach, veľkých, stredných a menších skokoch

Rišo Tury víťazom Majstrovstiev ČR v skateboardingu 2020
Skateboard

Nedeľa 04. 10 2020

Rišo Tury víťazom Majstrovstiev

Po sobotňajšom druhom mieste na pohárových pretekoch, si slovenský skater Rišo Turi pripísal prvenstvo na nedeľných Majstrovstvách ČR v skateboardingu 2020. Rišo tak zavŕšil úspešný víkend. Gratulujeme!

Kristián Nguyen prvý a Rišo Tury druhý na ČSP na Štvanici
Skateboard

Nedeľa 04. 10 2020

Kristián Nguyen prvý a Rišo

Skvelé slovenské double sa podarilo vyjadziť Kristiánovi Nguyenovi a Rišovi Turymu na českých pohárových pretekoch na pražskej Štvanici. Prvé miesto si vyjazdil Kristián Nguyen a druhé miesto bral Rišo Tury. Chalanom gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu slovenského

16. ročník Hotzone.tv Park Opening Hintertux odštartoval, nechýba ani Zoltán Strcuľa
Snowboard

Piatok 02. 10 2020

16. ročník Hotzone.tv Park

Ako sme vás v predchádzajúcich dňoch informovali, tak v rakúskom ľadovcovom stredisku Hintertux a miestom Betterpark odštartoval už 16. ročník otváračky pod názvom Hotzone.tv Park Opening Hintertux. Zo slovenských zástupcov sa na ňom zúčastňuje Zoltán Strcuľa.

Oh Boy - full video plné prašanu
Snowboard

Streda 30. 09 2020

Oh Boy - full video plné prašanu

Už nám to chýba. Biele, sneh, prášenie a lajničky.... tak to máme radi. A čo ty? Oh Boy full video a jazdci ako Darcy Keller, Tyler Lightfoot, Dozer, Taylor Roberts, Dustin Craven, Scott Shaw, Keith Martin, Tanner Davidson, Minike Yamada. British Columbia je tá oblasť, kam ísť.

Majstrovstvá Slovenska v skateboardingu v roku 2020 pravdepodobne nebudú
Skateboard

Streda 30. 09 2020

Majstrovstvá Slovenska v skateboardingu

Aj vzhľadom na nové prijaté opatrenia, ktoré začínajú platiť na Slovensku od 1.10.2020 v spojení s prevenciou pred šírením ochorenia COVID-19 sa ani na druhý pokus nepodarí organizátorom zorganizovať Majstrovstvá SR v skateboardingu 2020, ktoré sa mali konať už 10.10.2020

Mölltaler Gletcher a skvelé jesenné jazdenie
Snowboard

Utorok 29. 09 2020

Mölltaler Gletcher a skvelé

Jediný ľadovec v rakúskom Korutánsku po krátkom vydýchnutí opäť s jazdcami. Už v piatok 2.októbra otvára zimné stredisko Mölltaler Gletscher opäť svoje zjazdovky na ľadovci pre všetkých fanúšikov pravého jesenného jazdenia.

Jedinečý zážitok - zaleť si pre životný adrenalín s Flying Bulls!
Lifestyle

Piatok 25. 09 2020

Jedinečý zážitok - zaleť

Nestáva sa často, aby ste mohli absolvovať jedinečný adrenalínový zážitok v rýchlosti niekoľko stoviek kilometrov za hodinu a to vo vzduchu. Nie nejdná sa o turbulenciu lietadla nízkonákladovej spoločnosti. Tento zážitok je adrenalínový a veľmi príjemný!

Video z Little Burn Side Stupava - Grand Opening
Skateboard

Streda 23. 09 2020

Video z Little Burn Side Stupava

Cez víkend sa otváral veľmi príjemný skatepark v Stupave, teda, on je tam už dlhšie, len sa dorábali jeho časti. Prebehlo jazdenie, vychutnávanie si slnečného dňa a pivka. Sledujte video z Little Burn Side Stupava - Grand Opening.