Podpor Haf & Beyuz - Platinum Hits Vinyl
Pondelok 25. Apríla 2022
Autor: Boardlife

0 komentárov

Podpor Haf & Beyuz - Platinum Hits Vinyl

Haf & Beyuz je už legendárna dvojica, ktorú si videl a hlavne počul na nejednej snowboardovej akcii. Tomáša dokonca diktovať aj na doske. Teraz sa vám duo prihovorí a čo to povie o projekte.

Ahojte, sme hudobná dvojica Haf a Beyuz, na scéne fungujeme od roku 2007 a máme za sebou päť spoločných albumov. Pri príležitosti 15 rokov spoločného fungovania sme sa rozhodli urobiť výber pesničiek -- kompiláciu našich hitov, ktoré by sme chceli vydať vo forme vinylovej platne.

PRE PODPORU VYDANIA PLATŇE KLIKAJ SEM.

Prečo crowdfunding

Nápad výberovky Haf & Beyuz sme mali už dlhšiu dobu. Po sérii piatich spločných albumov sme sa rozhodli skúsiť ho zrealizovať. Všetky naše doterajšie albumy vyšli ako CD nosiče a digitálne, preto sme si povedali, že nastal čas na prvý spoločný vinyl. Veríme, že s pomocou crowdfundingovej kampane sa nám podarí tento projekt zrealizovať.

Platňa, ktorá vám spraví dobre

Často sa stretávame s otázkami, prečo sme nič nevydali na vinyle. Odpoveď je jednoduchá: kým ste sa nezačali pýtať, nenapadlo nám, že by ľudia mohli chcieť vinyl. Keď sme v roku 2006 začínali s prvými nahrávkami, robili sme to hlavne pre seba a mali sme nulové očakávania. Následný záujem publika, festivaly a koncerty boli príjemným prekvapením, ktoré si doteraz vážime. Na každom z našich albumov (V Živote, Moderný Spevák, Blázon Čas, Opice a Ananásy, Číslo 5 Žije) sú pesničky, ktoré poslucháčom spôsobujú dobrú náladu. Vinylová kompilácia našich hitov má spojiť tie najlepšie nahrávky do kompaktnej platne s jediným cieľom: spraviť vám dobre.

Ako použijeme vašu podporu?

Vašu podporu využijeme na výrobu platne, ktorú po úspešnom ukončení kampane okamžite zadáme do výroby. Finančnú pomoc použijeme aj na úpravu grafických podkladov, špeciálnu zvukovú vinylovú postprodukciu a vinylovú release party.

Kedy a kde bude projekt realizovaný?

Platňa bude lisovaná v Českej republike. Predpokladaný termín ukončenia výroby a následnej expedície je jeseň 2022.

 

PRE PODPORU VYDANIA PLATŇE KLIKAJ SEM.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tomas hafner hafner primat beyuz

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!