Zima v Jasnej a vo Vysokých Tatrách – zima plná noviniek na lyžiarskych svahoch aj v hoteloch
Pondelok 24. Októbra 2022
Autor: PR

0 komentárov

Zima v Jasnej a vo Vysokých Tatrách – zima plná noviniek na lyžiarskych svahoch aj v hoteloch

Zimná sezóna 2022/23 sa blíži. Najznámejšie slovenské lyžiarske strediská Jasná a Vysoké Tatry pripravujú viacero noviniek, ktorých cieľom je priniesť lyžiarom čo najviac zážitkov.

Spoločnosť Tatry moutain resorts, a.s. (TMR) pripravuje strediská do prevádzky s komplexnou ponukou služieb. „Urobili sme všetko pre to, aby každý klient, ktorý si príde zalyžovať alebo oddýchnuť do našich stredísk, našiel ešte viac a atraktívnejších služieb ako po minulé roky. Nová lanovka v Jasnej, vynovená appka Gopass, pobyty so skipasmi v cene. Sezónu chceme spolu s novou lanovkou otvoriť v Jasnej už 3. decembra a bude veselo, pretože nám s tým pomôže aj svetoznámy DJ ÖTZI,“ prezradil predseda predstavenstva TMR Igor Rattaj. Najdôležitejšou novinkou v Jasnej bude nová kabínková lanovka z Bielej púte na Priehybu. „Investícia vo výške 17 mil eur zásadným spôsobom zrýchli a zjednoduší prepravu na Chopok, sprístupní ho bezbariérovo zo severu a zároveň zabezpečí ekologické zásobovanie bez potreby vývozov ratrakmi,“ vysvetlil riaditeľ strediska Jiří Trumpeš. Hostia v Jasnej sa môžu tešiť aj na ďalšie novinky – posilnené zasnežovanie, zjazdovku Slalomák s novovybudovaným zasnežovaním, obnovenú prevádzku legendárneho vleku na Zadných Derešoch. Novinkou bude aj prestavba reštaurácií Rotunda a Happy End na samoobslužné.

Vo Vysokých Tatrách lyžovačka, sánkovačka aj skvelé eventy

Vysoké Tatry ponúknu lyžiarom všetky známe zjazdovky, na ktorých si prídu na svoje nielen rodiny s deťmi, ale aj tí najskúsenejší lyžiari. Dennú aj nočnú sánkovačku ponúkne 2,5km trať z Hrebienka do Starého Smokovca. „V strediskách Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Štrbské Pleso sa môžu hostia tešiť aj na všetky tradičné zimné eventy vrátane skvelých gastronomických zážitkov na podujatiach Tatranská večera zážitkov a Večera pod hviezdami. Pokračovať budú aj novinky poslednej zimnej sezóny Comfort parking s možnosťou online rezervácie parkovacieho miesta v Tatranskej Lomnici a Fast Pass služba umožňujúca klientom využiť v stredisku Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso prednostný nástup na lanovky,“ informoval riaditeľ strediska Dušan Slavkovský.

TMR hotels - zimná dovolenka splnených prianí alebo ešte viac zážitkov, ako ste dúfali    

Výnimočná bude zimná sezóna aj v hotelovej sieti TMR hotels. Pripravené benefity umožnia všetkým hosťom naplno si užiť pobyt bez ohľadu na to, či sa vyberú do hôr za lyžovačkou, turistikou alebo do vodných parkov za relaxom. „Každý hosť, ktorý si zakúpi pobyt v našej hotelovej sieti, získa k pobytu v horských hoteloch automaticky skipas alebo lístky na lanovky, hostia ubytovaní v Hoteli Tri studničky získajú navyše aj Fast Pass, čo znamená lyžovačku bez čakania. Hostia v hoteloch vo vodných parkoch Tatralandia a Bešeňová získajú k pobytu automaticky aquapass,“ predstavil ponuku Michal Gejdoš, manažér hotelovej siete TMR hotels.

GOPASS – vstupenka k zážitkom na zjazdovkách, v hoteloch a aj kľúč k bránam vodných parkov 

Predpredaj denných skipasov, ktoré sa budú aj tento rok predávať podobne ako letenky za flexibilné ceny, odštartuje v polovici novembra. V súčasnosti je v predpredaji Šikovná sezónka PREMIUM 2022/23, ktorá ponúka neobmedzené lyžovanie nielen v slovenských strediskách Jasná, Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec, ale aj v zahraničných strediskách v Rakúsku (Mölltaler Gletscher, Ankogel, Innsbruck Muttereralm), Poľsku (Szczyrk) a v Česku (Špindlerův Mlýn, Ještěd). Všetky skipasy budú v predaji cez GOPASS - market place a vernostný program v jednom. Na webe www.gopass.travel nájdu návštevníci starostlivo vybranú selekciu

tých najlepších zážitkov, extra výhody vrátane garancie najlepších cien, bookovanie bez obáv s možnosťou presunov termínov, príležitosť zbierať vernostné body a tie využiť na ďalšie nákupy v prevádzkach TMR. Technický upgrade samoobslužných pokladní GOPASS ticket umožní ešte jednoduchšie vydávanie GOPASS kariet bez potreby navštíviť pokladňu. Dôležitým benefitom bude rozšírenie možnosti využitia stornovaného alebo dobitého kreditu aj na gastro prevádzky. Novinkou bude aj aktualizovaná aplikácia GOPASS, ktorej súčasťou bude inšpiratívny feed plný zážitkov, kde okrem možnosti nákupu nájdu návštevníci aj inšpirácie na výlety, tipy, návody a blogy na zaujímavé témy, interaktívne mapy stredísk a všetky aktuálne informácie.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tmr jasna strbske pleso

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!