Game of Kulturpark 2018
Pondelok 03. Septembra 2018
Autor: Juraj Tury
Foto-video: Juraj Tury, Miroslav Vaško
0 komentárov

Game of Kulturpark 2018

Minulú sobotu si v Košiciach zmerali sily všetci milovníci flatgroundu. Pred Kulturparkom organizovali Tlakers v spolupráci s Monster energy, TSC – Ťahanovská skate crew a K13 prvý ročník Game of Kulturpark 2018. Súťaže sa zúčastnilo 24 jazdcov prevažne z východného Slovenska.

Contest sa odjazdil klasickým vyraďovacím spôsobom na 5 písmen – S.K.A.T.E.. Na dvoch plochách súbežne prebiehali zaujímavú súboje hneď od kvalifikácie pod dohľadom rozhodcov. Za neuveriteľné horúceho počasia nám počas celého dňa dodávali energiu chalani z Monster energy. Po troch vyraďovacích kolách, kde sme videli aj niekoľko NBD‘s sme sa dopracovali do finále.

V ňom si zmerali sily Jozef Vrana, Pepe Ferko a Ivo Liba. V skutku napínavom finále padlo niekoľko signature trikov, ktoré napokon rozhodli, že výhercom prvého ročníku Game of Kulturpark sa stal Jozef Vrana. Druhé miesto putovalo Pepemu Ferkovi z Prešova a tretie miesto bral domáci Ivo Liba. Gratulujeme výhercov a veríme, že sa uvidíme aj na ďalšom ročníku Game of Kulturpark. Skateboadingu zdar!

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: kosice tsc tlakers

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!