Streda 17. Októbra 2012
Autor: Miloš Ogurčák
Foto-video: Ďuri Tury
0 komentárov

Košice v TLAKU!

Posledný skjetový závod tejto sezóny Streetmarket Skate Cup sa tradične konal v košickom parku. Aj tam nastáva generačná výmena, kedy starší skejťáci skončili školy a začali povinnosti, organizačne si tak tohto roku závod zobrali na starosť Robo SM a Tury brothers. Otec Tury sa staral o aparatúru za ktorou sedel DJ Keko aka 1500 pív ročne, mamka napiekla vynikajúcu štrúdľu ako občerstvenie pre riders, George celý deň zaznamenával dianie na kameru a Rišo...no comment.

Závod bol netradične rozdelený na dve kategórie do 15 a nad 15 rokov, čo bol Jiggyho nápad. Jiggy venoval do pohára vecné ceny ako triká a poháre pre víťazov, ktoré si nakoniec sám odniesol. Prejebaný Lukáš R. začal jazdiť raily a múriky dohora a z Igora H. sa stáva skateboardová hviezda. Richard Tury u nás tohto roku nemá konkurenciu a určíte by si zaslúžil jazdiť viac európskych závodov. Afterparty sa konala v teplom disko klube ktorý sa však v tlaku zmenil na niečo strašné. Majku sa chopil MC Maroš, viacerí skejťáci boli z parketu vyhodení a Rišo dostal polhodinový dištanc a musel si oddýchnuť vonku. After jednoznačne vyhral Zdeno, ktorého zobudil o pol ôsmej na schodoch supermarketu SBS-kár a po hodinovom spánku začal nedeľu vínom. Rum si už nepamätá, tak ako celý nedeľný deň, kedy po ceste do parku ležal na minimálne dvadsiatich miestach. Na zdravie!

Miloš a video Ďuri.

Výsledky Streetmarket Skate Cup 2012 

Do 15 rokov:

1. Rišo "Jiggy" Dabóczi
2. Peťo Varmeďa
3. Adam Pruša
4. Frederik Lupták
5. Hugo Katrenič

Nad 15 rokov:

1. Rišo Tury
2. Igor Hanečák
3. Feri Daboczi
4. Braňo Moravčík
5. Janko "Jany" Mihala

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!