Utorok 04. Júna 2013
Autor: Kristián

1 komentár

Skatepark - Bánovce nad Bebravou

Príjemný skatepark, ktorý sa nachádza v športovom areáli základnej školy na Gorazdovej ulici, vznikol v roku 2010, ako náhradný priestor po uzavretí „historického“ skateparku v areáli futbalového štadióna. Tvorí ho nová plocha z hladeného betónu o rozlohe 1000m2.

Skatepark nájdete na Gorazdovej ulici v Bánovciach nad Bebravou. Súčasťou parku sú dva bengy, dva fun boxy, pyramída, 4 rádiusy, tičky, bedne a tribúna. Prekážky každoročne renovujeme a dopĺňame. Park je otvorený denne, za vstup sa neplatí. Deti do 15 rokov majú povinnosť nosiť prilby.

Každoročne sa v bánovskom skateparku organizujeSlovenský skateboardový pohár a niekoľko ďalších lokálnych pretekov (Skaterix, Open season). O skatepark, výstavbu nových prekážok  a udržiavanie čistoty  v ňom sa starajú OZ Športovo herný a outdoorový klub, miestny výrobca dosiek a staviteľ prekážok, jazdecký team, ZMEZ a mesto Bánovce. Kontakt na správcu: Tel. číslo: 0948 000 128


Zväčšiť mapu

Hodnotenie:

Komentáre

1 komentár
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!

lolop24
lolop24 nejake fotky http://www.boardlife.sk/skateboard/fotogaleria/ssp-2011-banovce-nad-bebravou
Pridané: 08:46 14.07.2011