Piatok 28. Septembra 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Skatepark – Nitra

Nový betónový skatepark v Nitre bol postavený v roku 2012 firmou Fiveramps. Má dve časti a to street a bowlovú. Nájdete ho medzi ulicami Popradská a Zvolenská v mestskej časti Klokočína reps. Diely. Plocha skateparku je cca 740 m2.

Bowlová časť je rozdelená na tri spojené bazéniky, rozmery bazéna: Hĺbka 1,2 – 1,5m, wallride 2m. Bazén vhodný najmä začínajúcim riderom, no aj skúsenejší si v ňom dobre zajazdia. V street časti je niekoľko railových prekážok, boxov s grindovacími hranami, niekoľko slušných gapov. Sledujte fotky.

Vstup do skateparku sa neplatí a skatepark nie je ani oplotený. K dispozícii sú reflektory, ktoré by mali dostatočne osvetliť park v noci. Skatepark nemá momentálne prevádzkové hodiny, keďže nie je oplotený. Avšak jazdiť sa dá do 22:00. V spodnej časti športového komplexu sa nachádza drevená minirampa.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!