Sobota 23. Júla 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Skatepark - Nová Bystrica

Skatepark v obci Nová Bystrica sa nachádza na pri futbalovom ihrisku v športovom areáli. Skatepark je pod správou Občianskeho združenia Skatepark Nová Bystrica. V skateparku nájdete množstvo prekážok.Obec Nová Bystrica sa nachádza v Žilinskom kraji, v okrese Čadca.

Vstupné do skateparku je 1€. Skatepark je otvorený celý deň. Počas konania futbalových zápasov na susednom ihrisku sa však jazdiť nemôže. Jazdiť v skateparku môžu skateri a bikeri. Po vstupe do skateparku treba podpísať dokumenty. 

Zajazdiť si môžete na množstve prekážok ako: rozbehový bang, rádius s wallridom, funbox, pyramída s railom, grindbox, picnic table (2 kusy), rail dvojtrubka, rail jakel, box (2 kusy), box šikmý, box, kicker 2x. V skateparku sa nachádza aj minčko. Povrch skateparku je trocha drsnejší asfalt. Vyhovuje aj skaterom, ale hlavne bikerom.

Zdroj: Sewer 
Info aj na: pastwo@sewer.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!