Pondelok 21. Mája 2012
Autor: Boardlife
Foto-video: Kristián
0 komentárov

Skatepark – Ružomberok

Veľký betónový skatepark v Ružomberku má rozlohu 1.000m2 a bol dokončený v máji roku 2012. O výstavbu sa postarala firma Fiveramps. Všetky prekážky sú z betónu a skatepark je rozdelený na dve časti street a bowl.

Ústredným prvkom je dvojitý bazén s troma úrovňami hĺbky prepojený spinom a prechádzajúci v jednej zo zatáčok do oververtu. Ďalej sa v skateparku nachádzajú street prekážky, ktoré sú po obvode parku s dlhou lajnou s nájazdom na dvojitý wallride spojený kopingom. Taktiež sa v parku nachádzajú double set schody, rainbow, lomený box a dvojitý rail z vrchnej plošiny.

V streetovej časti nájdete polejam, rovný 3m jakel, grindovacie múriky rôznych tvarov a veľkostí, vyhadzovačky, kinknuté kratšie a dlhšie zábradlie, rádiusy, schody a všeličo možné. Park je projektovaný aby vyhovoval ako skaterom, tak aj bikerom.

Park je vo večerných hodinách osvetlený. Ohľadne podmienok užívania parku jazdcami vás budeme informovať. Taktiež o otváracích hodinách a vstupnom do skateparku. Ak sa bude vyberať. Skatepark je oplotený. V smere od Žiliny sa tam dostanete ak pred benzínovou pumpou Shell v Ružomberku zabočíte doprava a následne na kruhovom objazde taktiež doprava. Po cca 250 metroch skatepark uvidíte po pravej strane. Od smeru Košice odbočíte v Ružomberku za pumpou doľava a na kruháči doprava. Skatepark sa nachádza na ulici/ceste - Klačno.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!