Adrenalin Film Festival už 10.2. aj v Banskej Bystrici, Košiciach, Nitre, Poprade, Trenčíne a Žiline!
Štvrtok 05. Februára 2015
Autor: Boardlife

0 komentárov

Adrenalin Film Festival už 10.2. aj v Banskej Bystrici, Košiciach, Nitre, Poprade, Trenčíne a Žiline!

Po Bratislave smeruje Adrenalin Film Festival (AFF) aj do ďalších miest! Už 10. februára si budete môcť pozrieť výber toho najlepšieho zo zimnej edície aj v mestách Banská Bystrica, Košice, Nitra, Poprad, Trenčín či Žilina.

Budú sa premietať dve filmové sekcie zamerané na snowboarding a freeskiing. V rámci snowboard sekcie budú premietané až tri filmy - Mr Plant od Volcom, Bad Seeds od Nitro a Mayday od Videograss. V rámci freeski sekcie budú premietané dva filmy – Days of my Youth od MSP/Red Bull Media House a Twenty od Poorboyz Productions. Filmy si budete môcť pozrieť vo vybraných mestách v multikinách Cinemax, takže sa môžete tešiť na naozaj kvalitný audiovizuálny zážitok. Cena vstupého na celý festival je symbolických 3,50 EUR, takže ak by vám výber snowboard videí nestačil, môžete si pozrieť napríklad aj freeski pecku Days of My Youth od Red Bullu.

Teraz si poďme predstaviť aspoň pár filmov, ktoré si určite nemôžete nechať ujsť. Tým prvým je už spomenutý Mr. Plant, za ktorým stojí dnes už legendárna značka Volcom. Cieľom Volcomu je podporovať komunitu okolo snowboardingu/surfingu/skateboardingu a byť jej súčasťou. Tomu zodpovedal aj film True to this, ktorý Volcom vydal ešte v roku 2013. V minulom roku si však Volcom zavolal na pomoc svojho dlhoročného priateľa a snowboardistu Pata Moora, s ktorým natočil video len o snowboardingu. Video zachytáva Patovu zimnú sezónu a cesty ktoré ho zaviedli od Rocky Mountains až do Japonska. Pripravte sa na autentický filmový zážitok, ktorý vám predstaví snowboarding v tej najčistejšej forme. Vo filme vystúpi veľa Patových kamarátov a žijúcich legiend ako napr. Curtis Ciszek, Scott Blum, Bryan Iguchi, Seth Huot, Jamie Lynn, Zach Normandin, Elena Hight, Hunter Wood, Mike Rav, Terje Haakonsen, Arthur Longo, Jake Welch a ďalší.

Druhý film, ktorý si v krátkosti predstavíme, je snímka Mayday. Tá je posledným počinom jednej z novších amerických produkcií Videograss, za ktorou nestojí nik iný než Mikey LeBlanc. Videograss vyprodukovalo v posledných rokoch viacero skvelých filmov, medzi ktoré patria určite The Darkside, The Last Ones alebo Homage. Ako sa patrí, tak video Mayday je nabité trikmi od začiatku až po koniec a medzi inými sa vám predstavia tiež známe mená ako napríklad Chris Grenier, Chris Bradshaw, Danny Larsen, či Darrell Mathes. Ak ste teda pripravení na poriadny náklad, nenechajte si ujsť regionálne kolo Adrenalin Film Festivalu.

Program festivalu:

Snowboardová sekcia

18:00 – 18:30 Mr. Plant
18:30 – 19:03 Bad Seeds
19:03 – 19:41 Mayday
19:41 – 19:59 pauza

Freeski sekcia:

20:00 – 21:02 Days of my youth
21:02 – 21:44 Twenty

Lístky si môžete zakúpiť tu:

Event na Facebooku:

Partneri festivalu: Freeskier.sk Boardlife.sk, Biker magazine, Tlačiareň Bardejov, Cinemax, Red Bull

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: aff adrenalin festival

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!