Big jUMp 7 otvára zimnú sezónu!
Piatok 15. Decembra 2017
Autor: PR

0 komentárov

Big jUMp 7 otvára zimnú sezónu!

V Žiline sa dnes dejú veci. Priamo v centre mesta na Hlinkovom Námestí sa už po 7 krát stretnú vybraní freeski jazdci a snowboardisti, aby svojimi kúskami pobavili predvianočne baviacich sa ľudí. Slovensko, Poľsko, ale aj nežné pohlavie, bude mať zastúpenie v rider listoch. Jazdcov vybrali reprezentačný tréner freeski Tomáš Murgi Murgáč a domáci Maťo Dolník.

K BIG JUMPu patrí aj tradične bohatý cooltúrny program. Tento rok bude v znamení tanečných vystúpení, spevu a súťaži. Johnnym Mečoch bude hľadať supertanečníka, raper Delik predvedie svoju show k najnovšiemu počinu MVP a večer vyvrcholí vyhlásením najlepších riderov. Čerešničkou na torte bude vystúpenie Igora KMEŤA jr.
Toto všetko ZADARMO a pre všetkých ako Vianočný darček od Mesta Žilina, Universal Media a spojením síl partnerov podujatia.

KOCR Turistický kraj OOCR Malá Fatra EEM IMPA Žilina Raiffeisen bank Jägermeister Sport 2000 *enjoyclub enjoy life, o.z. Media: Europa 2 boardlife.sk www.telkavmeste.sk zilinak.sk UK media Specials: Red Bull HANGAIR Eleven Sports wear FLY enter Tophostesky.sk Treska Žilina We love: Life is Porno

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: big jump zilina

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!