Čo Pele Snowboard Jib Session už v sobotu - sledujte mená riderov
Pondelok 22. Septembra 2014
Autor: Boardlife

0 komentárov

Čo Pele Snowboard Jib Session už v sobotu - sledujte mená riderov

Prvá tohtosezónna jibová akcia sa rýchlo blíži. Aj keď koncom septembra ešte u nás snehu niet, chalani z Čo Pele prinášajú ich Snowboard Jib Session na námestie do Zvolena. Už 27. septembra na námestí vo Zvolene.

Prípravy sú v plnom prúde a tak isto aj registrácia. V mužskej a ženeskej kategórii máme už niekoľko potvrdených jazdcov. Na zábradliach môžeme očakávať slovenskú jibovú špičku, ale aj zahraničných hostí. Svoju účasť už potvrdili:

Matej Dolník, Roman Röth, Maťo Blaško, Maťo Nedorolík, Zolo Strcuľa, Paťo Paulíny, Janko Kulich. Z Čechov napríklad Dávid Čonka a Tomáš Cisár (víťaz min. rok), Poliac, napríklad Piotr Tokarczyk. Z báb tam je Dominika "Jenny" Králiková, Dida Görögová, Tinka Dropová, Kasia Chowaniec a aj Zuzka Medlová.

Registrácia na mail oz.copele@gmail.com pošlite meno, dátum narodenia, adresu, sponzorov a stance. (registrácia je možná aj na mieste, avšak odporúča sa registrácia cez email, kvôli obmedzenému počtu jazdcov) Počet jazdcov je obmedzený na 50. Každý registrovaný jazdec má zabezpečenú stravu, nápoje a vstup na afterparty. 

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: copele session zvolen

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!