Domáce potreby turné 2017 (Vec & Škrupo, Tono S. a Joe Trendy) Bratislava
Utorok 25. Apríla 2017
Autor: Boardlife

0 komentárov

Domáce potreby turné 2017 (Vec & Škrupo, Tono S. a Joe Trendy) Bratislava

Vec sa po štyroch rokoch vracia s veľmi vydareným, fajnšmekerským EPčkom Domáce potreby, ktoré vyšlo pred Vianocami netradične len digitálne a na desaťpalcovom vinyle. Tento počin je intímnou sondou do jeho života v ostatných rokoch, pričom sa nepokúša fascinovať teenagerov, skôr dokázať, že aj štyridsiatnici môžu mať radi rap. Na turné predvedie spolu s dvorným pobočníkom Škrupom úplne novú show pozostávajúcu z koncertných verzií aktuálnych trackov a samozrejme klasických hitov. Po koncerte návštevníkov čaká ešte DJ set v podaní tejto dvojice, čiže o zábavu bude určite postarané. Pridanou hodnotu je, že na každej ‘zastávke’ si fanúšikovia budú môcť exkluzívne kúpiť štýlový retro merch s vizuálom Domáce potreby a samozrejme podpísaný vinyl.

Predskokanovať bude Anton Suchota, známy pod umeleckým menom Tono S. ,slovenský raper a člen rapového zoskupenia Gramo Rokkaz Team. Je známy svojim typickým vtipným nádychom rapovania a redakcia Refresher ho zaradila medzi špičku českých a slovenských MCs najmä vďaka jeho punchlinom. Na svojom konte má už 3 sólo albumy a okrem týchto sa spoločne s Gramo Rokkaz podieľal na ďalších dvoch. V podaní Tona S. odznejú skladby z prvého sólo albumu Univerzálny hráč, konceptuálneho projektu Návraty, tvoreného s producentom Beyuzom, slohy zo spoločných nosičov Gramo Rokkaz a albumu Fičúringy, ako aj čerstvé single. Tono sa nechal počuť, že si aj nejaké platne popúšťa za DJ pultom a čo to aj popredá… tričká, čapice, mikiny.

Týmto celovečerným kultúrnym podujatím bude formou hovoreného slova sprevádzať Joe Trendy, spíker, redaktor ArtAttacku, milovník rapu, pizze & nápoja Coca-Cola. Moderoval dva a pol roka úspešnú rádio show Príjmi #cveng spolu so Škrupom a Michalom Nemtudom a v úlohe moderátora rôznych aktivít ste ho taktiež mohli vidieť dva roky po sebe na Grape festivale. Zaslúžene vyhral bratislavské kolo Hviezdoslavovho Brooklynu a momentálne chystá vlastnú show. Nechal sa počuť, že na turné prekvapí aj zopár stand-up vsuvkami šitými na mieru. Je to dobrý chalan a áno, už aj on má svoj merch.

Harmonogram 27. apríl KC Dunaj, Bratislava:

20:00h Diskdžokej Tono S. & Diskdžokej Vec (bar)
21:30h Vystúpenie Tono S. (sála)
22:30h Diskdžokej Škrupo (bar)
23:00h Vystúpenie Vec & Škrupo (sála)
00:00h Diškdžokejské trio Vec & Škrupo + Tono S. (bar)

Moderátor: Joe Trendy

Predpredaj v sieti Eventim:

Prvých 250 lístkov: 7 € VYPREDANÉ

Ďalších 220 lístkov: 10 €

V prípade že sa nevypredá v predpredaji, budú nejaké lístky aj na bráne. Budeme vás včas informovať!

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: vec skrupo domace potreby

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!