Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 - výsledky
Streda 06. Júla 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 - výsledky

Výročný 22. Excelent Mystic Sk8 Cup pozná svojich víťazov. V mužskom streete putuje zlato do Brazílie vďaka Ivanovi Monteirovi, medzi ženami zvíťazila Alexis Sablone z kalifornského Santa Cruz, v bowle sa zo zlata radoval Ivan Federico z Talianska.

Excelent Mystic Sk8 Cup 2016 sa stal minulosťou a počet registrovaných jazdcov aj množstvo návštevníkov, ktorí prvý júlový víkend prišli, potvrdilo, že aj vo svojej 22. sezóne má Excelent Mystic Sk8 Cup svoje pevné miesto medzi najvýznamnejšími športovými a kultúrnymi festivalmi v Strednej Európe.

Medzi jazdcami boli také mená ako Dave Bachinsky a David Reyes z Kalifornie, Roger Silva z Brazílie, Igor Golubev z Ruska, Danny Leon zo Španielska, Leticia Bufoni z Brazílie, alebo Eugenia Ginepro z Argentíny, ale aj domáca špička včele s Maximom Habancom a Martinom Pekom. V piatok bola na programe predkvalifikácia európskych jazdcov, sobota bola zasvätená kvalifikačným jazdám v streete aj bowle a v nedeľu sa odjazdili semifinálové heaty aj samotné finále.

Výsledky:

Street men:

1. Ivan Monteiro, BRA
2. Vincent Milou, FRA
3. Richard Tury, SVK
.....
19. Braňo Moravčík (umiestnenie v semifinále)

Street ladies:

1. Alexis Sablone, USA
2. Leticia Bufoni, BRA
3. Candy Jacobs, NED

Bowl:

1. Ivan Federico
2. Danny Leon, ESP
3. Jaime Mateu, ESP

Okrem športových častí je každoročne súčasťou Excelent Mystic Sk8 Cupu nabitý sprievodný program, ktorý zahrnuje tri večery plné muziky v podaní kapiel a DJs. Headlinerom tohto ročníku boli legendárni The Subways, americká hard core formácie Norma Jean a The Walls of Jericho i česko-slovenská hiphopová špička.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: Excelent Mystic Sk8 Cup 2016

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!