Go skateboarding Day 2013 a skate akcie na Slovensku počas tohto víkendu
Piatok 21. Júna 2013
Autor: Boardlife

0 komentárov

Go skateboarding Day 2013 a skate akcie na Slovensku počas tohto víkendu

Oficiálny dátum Go Skateboarding Day je 21. júna, čo tento rok pripadol na piatok. Pozrime sa na skateboardové akcie, ktoré sa počas tohto víkendu odjazdia na Slovensku. Senica, Liptovský Mikuláš, Piešťany a samozrejme aj Košice.

Ako prvá prebehne 21.6. akcia v Senici - Go Skateboarding Day 2013, o ktorú sa postaral Happyend Skateshop. Viac informácií o programe nájdete v správe: Go Skateboarding Day 2013 oslávia aj v Senici.

Ďalšia akcia na oslavu dňa skateboardingu prebehne taktiež v piatok 21.júna a to v Liptovskom Mikuláši. V miestnom chátrajúcom skateparku sa odjazdí Gameof S.K.A.T.E, ollie contest a best trick. Bude sa grilovať a chilovať. Všetko to začína od 18:00.

Na sobotu 22.6. je v piešťanskom skateparku pripravená taktiež jedna skate akcia. Jazdiť sa bude hlavne v miestnej luxusnej minirampe. Štartovné 1€ (klobása a dačo na spláchnutie). Začínať by sa malo od 11:00.

Záver týždňa bude patriť oslave skateboardingu aj na východe Slovenska. V košickom betónovom skateparku na Alejovej ulici sa v nedeľu 23.6 odjazdí Go Skateboarding Day o 4x best trick. Začína sa od 10:00. Prajeme príjemný víkend strávený na doske. 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!