Utorok 12. Apríla 2011
Autor: Robo

0 komentárov

Juro Vartík a jeho nové welcome video + miniinterview

Juro Vartík v poslednej dobe prechádza veľkým progesom. Vždy keď ideme točiť, vymyslí si trik a ide tvrdo za ním, za čo má u mňa veľký rešpekt, no niekedy až neveriacky krútim hlavou, že to naozaj vrátil. Dôkazom toho, že Juraj ide hore je práve toto welcome video. A môžem len prezradiť, že to zďaleka nie je všetko a ani to najlepšie, čo v najbližšej dobe budeme od tohto nitrianskeho zabijáka vidieť. Jura si môžete pripomenúť aj v starších článkoch: The 60 seconds, Bratislavská škola skateboardingu - Skate Jam, King of rail & manual.

Robo: Zdravím ťa Juro. Ako sa darí?
Juro: Savanka, celkom chill popíjam kafe, takže relaxík po škole. A inak v celku fajn...

Robo: Čo ty a tvoje zmeny sponzorov tento rok? Aké značky ťa začali podporovať? Si s nimi spokojný?
Juro: Začal som jazdiť za dosky HT, ako už vidíte vo videu a ďalej som prešiel k botám Supra sk, pre ktoré uvidíte welcome video čoskoro.

Robo: V tomto videu je ako last trick legendárny spot v Nitre, ktorý prekonalo len málo ľudí, dlho si sa chystal na ten spot?
Juro: Čakal som na tu chvíľu, kedy som sa odhodlal a povedal si idem na to. Veľmi dlho som sa chystal, bol to sen už od malého chlapca, raz som tam skúšal ollie, ale rozbil som si pätu, inak som to nejazdil. Myslím, že som čakal správne, keďže ollie nebo jediný trik, ktorý vtedy padol.

Robo: Chystáš nejaké väčšie video tento rok? Nejaký dlhší profil, alebo by si sa chcel venovať súťažiam?
Juro: Chystáme s Gregom a s chalanmi nejaký projekt videa, kde by som mal mať part aj s ostatnými chalaniskami, tak dúfajme, že nám to bude padať a podarí sa to. Určite sa zúčastním aj súťaží, aj keď to moc nemusím.

Robo: Máš v pláne ísť v lete aj na nejaký trip do zahraničia?
Juro: Keďže budeme točiť veľké video, určite sa chystáme aj niekam do cudziny natočiť nejaké krajšie spoty, ako tie ošarpané Slovenské.

Robo: Tak dík Juraj, ak chceš, tak niečo odkáž, máš priestor. Ďakujem za rozhovor.
Juro: Ďakujem sponzorom HT a Supra sk za podporu, chalanom, s ktorými som točil tieto zábery a tebe za spracovanie Robko a fellaz za podporu a taktiež mojej Skajke :) peace!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!