Sobota 13. Apríla 2013
Autor: Boardlife

0 komentárov

K2 Spring Session v druhý deň čakalo skvelé jazdenie

Slnko, dážď, sneženie, sunshine, oblaky. Všetky druhy počasia sa vystriedali v druhý fanatický deň konania K2 Spring Session na Štrbskom Plese. Vyše stovka registrovaných a vyše 50 neregistrovaných riderov a rideriek si príjemne pojazdilo v snowparku, ktorý pripravili shaperi, spolu s kamošmi.

Na všetkých čakali dva skoky, veľké množstvo jibov rôznych druhov a kopec zábavy počas celého dňa. Okrem voľného jazdenia sa odjazdili dve sessions. Prvá na skokoch a druhá na jibových prekážkach. V snowparku sa objavili množstvo známych riderov ako Matej Matys, Zolo Strcuľa, Kvetko, Mišo Chovan, Peter Leder, Dávid Kordiak, Janko Tatarka, Zuzka a Klaudia Medlové, Laci Kobulský, Roman Röth, Dominika Králiková, Tinka Droppová, Tomáš Lančarič a mnoho ďalších.

Poďme na oficiálne výsledky. V kategórii snowboard a na kickroch najviac lietal samozrejme Matej Matys s double backflipom a ďalšími šmakotinami. Medzi babami to bola Ivana Rákoczyová. Freeski – Viliam Tomo a Andrej Dobrík. Následne v jibovej sekcii to najviac brúsilo poľskému kamošovi Maciejovi Bukowiecovi, Dominike Králikovej, Zolovi Strcuľovi. Ocenený bola aj young blood a to Samo Jaroš.

K2 Spring Session pokračuje aj v nedeľu, kedy sa hlási čistý sunshine a samozrejme skvelé jazdenie. Nezabudnite však, že dnes, v sobotu prebehne v Plesnivci afterka s Dj Ľudkom Snovákom.

Samozrejme, toto je len správa. Full report príde čoskoro na stránkach Boardlife.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!