Legendárny Spectrum Cup sa vracia na našu scénu!
Utorok 17. Septembra 2013
Autor: Boardlife

0 komentárov

Legendárny Spectrum Cup sa vracia na našu scénu!

Legendárny liptovskomikulášsky skateboardový event Spectrum Cup sa vracia opäť na našu scénu! zatiaľ posledný Spectrum Cup sa odjazdil v roku 2009 a od vtedy sa tradičné miesto skateboardingu na Slovensku stiahlo z popredia slovenskej skate scény. S radosťou vám teraz môžeme napísať, že je späť!

Už 5. októbra 2013 sa v skateparku v Liptovskom Mikuláši odjazdí Spectrum Cup 2013. Jazdiť sa bude len jedna kategória a to o prize money 500 €. Jedná sa už o jedenásty ročník tohto legendárneho skate preteku. Ako sme všetci zvyknutí, nie len pretek, ale aj následná afterka bude na hranici!

Jazdci POZOR! Počet riderov je limitovaný na 50 ks, takže sa čím skorej registrujte na bstorelm@gmail.com Štartovné 5€. Nenechajte si ujsť Spectrum Cup 2013!

Zatial potvrdení rideri (17.9., 11:00): LUKÁŠ MIHALEC, PETER MOLEC, RICHARD TURY, LUKÁŠ KARÁSEK, JANKO MIHALA, JURAJ KEDROŇ, SAMUEL ANTOŠKA, MATEJ KORMANÍK, RICHARD DÁBOCZI, FRANTIŠEK DÁBOCZI, JURAJ VARTÍK, MICHAL HOREČNÝ, BRAŇO MORAVČÍK, ERIK CVOPA, ADAM TRAN, KRISTIÁN NGUYEN, TOMÁŠ HOFBAUER, IGOR HANEČÁK, PAVEL KOREŇ, TOMÁŠ KUBALA, MATEJ UHLER.

Niečo pre starších: Spectrum Cup 2009 - 2008 - 2007

 

 

 

Info od organizátora - Vans Spectrum Cup 2013

Po dvoch rokoch odmlky sa už dnes môžte tešiť na 11. pokračovanie obľúbeného skateboardového kontestu v Liptovskom Mikuláši, dnes pod hlavičkou značky Vans, ktorá venovala obnos 500€, ktorý si rozdelia len tí najlepší! Prichádzame po odmlke a chceme všetkým vynahradiť to dlhé čakanie a tak Legenda ožíva!!! Vans Spectrum Cup 2013 sa bude konať v sobotu 5. októbra. Chcem priniesť niečo nové, niečo zaujímavé ako pre jazdcov, tak aj divákov. Do samotného kontestu sa môže prihlásiť vzhladom na obdobie a poveternostné vplyvy len 50 jazdcov. Svoje prihlášky posielajte na e-mail bstorelm@gmail.com

Formát kontestu:

Kvalifikácia: -5 skupin po 10 jazdcov - 2x jazda 45sek. lepšia sa počíta - rozjazdy medzi skupinami 10min - 8 najlepších postupuje do Finále - top 25 si zabezpečí účasť v BestTrick konteste o vecné ceny

Finále: - top 8 jazdci - 2x jazda 45sek. lepšia sa počíta - 5 pokusov o besttrick big Rail - 6 pokusov na hlanej sekcii 4 najlepsie sa hodnotia

Best trick: - 5 besttrickov o rôzne hodnotné vecné ceny ako poukaz na tetovanie, výhliadkový let vrtulníkom ponad liptov a pod.

Informácie pre jazdcov a divákov:

- Skatepark sa uzatvára v piatok večer o 19.00 a nebude možné sa v ňom ďalej zdržiavať, v sobotu sa brány otvoria od 9.00, taktiež prosíme všetkých aby sa vyhli vstupu mimo spomenutého času.
-V sobotu možu na plochu vstupovať už len registrovaní jazdci
- oznam pre návštevníkov party a barov, v meste Liptovský Mikuláš je zakázané konzumovať alkohol na verejnosti

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!