Local Evil Wake Camp 2013 – planéta Košice sa nám páči a aj sa jazdí!
Piatok 16. Augusta 2013
Autor: Boardlife

0 komentárov

Local Evil Wake Camp 2013 – planéta Košice sa nám páči a aj sa jazdí!

Wakeboardový kemp na známej planéte Košice je v plnom prúde. Po úvodných dvoch dňoch jazdenia, žúrovania, ale aj vzdelávania sme sa vrhli na tretí. Náš intergalaktický denníček dostal riadne zabrať. Počas dňa sa jazdí, opaľuje, keďže na planéte svietia hneď tri slnká, ale aj hrá futbal, beach volejbal a rôzne ďalšie zmysluplné činnosti.

Aby sme však nezabudli, pozrime sa na výsledky štvrtkovej jazdeckej súťaže „Last Out Game“. V kategórii wakeboard sa najviac darilo mladému Radkovi Hradilovi z planéty Piešťany, ktorý vyhral a získal odmenu 20€ konzumného na bare. V jeho prípade taktiež platia medzigalaxiálne a medziplanetárne zákony a tak si svoju výhru vybral v podobe 1.800 litrov kofoly. Vo wakeskate dominoval miestny živočích Jakub Sekula, taktiež ho čakala 20€ poukážka do vlekového bufetu. Večer prebehla premiéra filmu Awake, ktorú neskôr vystriedala repríza filmu „Temnota“, „Útok na Captaina“ a ďalších filmov neprístupných mládeže do 18. rokov.

Aj v piatok panujú na planéte ideálne poveternostné podmienky, teplota okolo 28°C, slabý vánok, obsah kyslíka v ovzduší 75%. Celý deň sa striedajú jazdci na wkaeboardoch a wakeskate, občas sa pomiešajú, všetko však v príjemnej rodinnej atmosfére. Do nálady nám hrá Dj Ľudko Snovák, čapované pivo a ďalšie zázračné tekutiny. Mimovodné aktivity zastupovala súťaž v plážovom futbale. Podvečer nás čaká súťaž „Rookie“ určená mladým medziplanetárnym letcom.

Aktivity na vode strieda ďalšia aktivita, no tentoraz na súši. Koncert miestnej skupiny Cirkus prebehne od 20:00. Tešíme sa! Zatiaľ sa nám celej posádke na planéte Košice páči. Miestni sú fajní a miestne taktiež chrumkavé. Vlek zatiaľ fičí bez poruchy (aj napriek tomu, že sa tu objavil Dróty), takže najazdeného je veľa. Na teraz sa s vami lúčime a vidíme sa opäť zajtra. S pozdravom Quark.

DOPLNENÉ VÝSLEDKY ROOKIE SÚTAŽE.

Na záver štvrtkového jazdenia prebehla súťaž amatérskych jazdcov, no v podstate to bola súťaž prehodených činností. To znamená, že výborní rideri na wake štartovali na wakeskate a naopak, výborní rideri na wakeskate štartovali na wakeboarde. Komu sa najviac darilo?

Kategória muži wakeskate:

1. Tomáš Mayer
2. Matúš Nemeš
3. Juraj Kerpčár

Kategória muži wakeboard:

1. Tomáš Mayer
2. Martin Ščambora
3. Július Lang

Ženy wakeboard:

1. Tinka Droppová
2. Silvia Brna
3. Simona Gališinová

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!