Local Evil Wake Camp 2013 – vitajte na planéte Košice
Štvrtok 15. Augusta 2013
Autor: Boardlife

0 komentárov

Local Evil Wake Camp 2013 – vitajte na planéte Košice

V redakcii sme chceli prevetrať náš starý intergalaktický koráb FD 778 a tak sme sa rozhodli vycestovať na inú planétu. S výberom sme problém nemali a rozhodnutie padlo na planétu Košice, vzdialenú od nás vyše 1.000.0000.000 svetelných rokov. Prečo sem? No lebo sa tu koná už 10.ty ročník legendárneho Evil Wake Campu!

Planéta Košice a jej vodnolyžiarsko-wakeboardovo-wakeskate vlek Trixen Nad Jazerom nás v stredu večer privítal tak, ako sme boli zvyknutí z minulých ročníkov. Kopec kamošov, úsmevy a okamžité tlaky. Zvyky sú tu neúprosné. Pálenka a pivo. Večer prebehla uvítacia party účastníkov z ostatných planét. Ďalším zvykom na planéte, je ukončovanie party príchodom PMJ (pohotovostná motorizovaná jednotka) aka intergalaktickí strážcovia poriadku. Dobrú noc.

Local Evil Wake Camp 2013 trvá od stredy do nedele (14. – 18.8.2013), na záver prebehnú preteky a to Majstrovstvá Slovenska vo wake/wakeskate. O nich však až v nasledujúce dni. Dnešný deň na planéte bol v znamení jazdenia, jazdenie, jazdenia, chilu, rozdýchavania včerajšej party a samozrejme aj sprievodných akcií. Jednou z nich je Last Out Game (také niečo ako Game of S.K.A.T.E), ale aj beachvolejbalový turnaj o konzumné na bare (veľmi obľúbené). Večer nás čaká ešte aj videocoaching a premiéra filmu Awake.

Zatiaľ posádka campu činí vyše 60 registrovaných riderov, čo je slušné číslo. Doraziť majú však aj ďalšie výpravy z ostatných galaxií a planét. Po videu prebehne voľná zábava a domorodé zvyky. My sa vám z planéty Košice a jej Local Evil Wake Campu 2013 ozveme zajtra v podvečerných hodinách. Ak máte chuť na niečo fajné a lacné, tak príďte, radi vás uvidíme.

Pomaly sa blíži temnota, ktorá na planéte Košice je vžd veľmi rýchla. Ideme sa teda adaptovať a skúsiť prežiť aj dnešnú noc. S pozdravom Quark.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!