Nedeľa 09. Októbra 2011
Autor: Boardlife

0 komentárov

Marek Zápražný druhý na MČR v Prahe

Cez víkend sa konalo avizované finále Českého Skateboardového pohára 2011. Jazdilo sa v Prahe na Štvanici a na programe boli bowl a street. Ako sa darilo našim?

V štartovom poli sme mali aj našich jazdcov. Konkrétne to boli: Marek Zápražný, Rišo Tury, Janko Mihala, Ondro Leskoviansky, Riško Dabózci a Maťo Pavlačič.

Do semifinále však postúpili len Marek Zápražný, Rišo Tury, Janko Mihala, Maťo Pavlačič a Ondro Leskoviansky. Aj tak pekne, keď si zoberieme, že do semi postupovalo 30 jazdcov. A ako to nakoniec všetko dopadlo? Najlepšie z našich zajazdil Marek Zápražný, ktorý skončil na super druhom mieste. Gratuľujeme. 

MČR Praha street 2011:

1. Tomáš Stejskal
2. Marek Zápražný (SVK)
3. Lukáš Daněk
4. Maxim Habanec
5. Marek Štefan
...
11. Ondro Leskoviansky (SVK)
...
19. Janko Mihala (SVK)
...
23. Maťo Pavlačič (SVK)
...
31. Richard Tury (SVK)
...
64. Riško Dabóczi (SVK)

V bowle dominoval podľa predpokladu Martin Jurášek, pred druhým Marekom Čejchanom. Jazdila sa aj ženská kategória v ktorej dominovala Klára Kašparová. To však nebolo všetko. Bes trick patril Maxovi Habancovi za - hardflip to frontside boardslide.

Oficiálnym Majstrom ČR v skateboardingu 2011 sa stal - Tomáš Stejskal

Celkové výsledky si môžete pozrieť u našich kolegov zo Skaterock.cz (foto: Kac)

 

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!