Mikulášska Bowl Session 2016
Streda 28. Decembra 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Mikulášska Bowl Session 2016

Pred dvoma týždňami sa odjazdila v Výmenníku ľudová Mikulášska bowl session, ktorej sa zúčastnilo vyše 25 jazdcov prevažne z východného Slovenska. Potešilo náš, že cestu do Košíc si našiel aj Martin Bryndač z Havířova. Okrem samotnej session v bowle sa jazdil aj best trick na boxe, či game of skate, ktorého víťazom sa stal Joži Vrana z Košíc. Nasledovala kvalifikácia v bowle, odkiaľ zhruba polovica putovala do semifinále.

Po veľmi napínavom súboji sa do finále dostal Jiggy, David Štefánik, Martin Bryndač a Maťo Chominic. Títo jazdci to poriadne odpálili v 8 minútovom jame. Najlepšie to išlo Jiggy, ktorý len o niekoľko bodov predbehol druhého Maťa Chominca. Tretie miesto bral do Havířova Martin Bryndač a štvrtý skončil Dávid Štefánik. Nasledoval wallride sticker contest a best trick na boxe. Najvyššie sa podarilo nalepiť sticker Maťovi Chomincovi. Na boxe prebiehal neľútostný súboj medzi Jiggym a Dávidom. V poslednej chvíli práve Dávid Štefánik vytiahol z rukávu bs crook nollie heel out a zaslúžene vyhral túto technickú časť. Ostal pred nami posledný best trick, ktorý sa odjazdil v bowle. Jazdci mali 5 minút na posledné vraždy. Zrazu prišiel Tomáš Foriš z Bardejova a dal 360 indy a bolo dobojované. Nasledovalo vyhlásenie výhercov a ukončenie súťaže. Na záver by sme chceli sponzorom a každému, kto si našiel čas a prišiel sa vyjazdiť na Mikulášsku bowl session ku nám do Košíc. Vidíme sa o rok!

Výsledky: 

BOWL

1. Jiggy Daboczi

2.Maťo Chominec

3. Martin Bryndač

4. Dávid Štefánik

GAME OF SKATE - Joži Vrana 

STICKER CONTEST - Maťo Chominec

BEST TRICK GRINDBOX - Dávid Štefánik

BEST TRICK BOWL - Tomáš Foriš

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tlak kosice tlakers sessions

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!