Pozvánka na 2. kolo SUPRA Slovenského pohára v skateboardingu do Námestova
Štvrtok 04. Júla 2019
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na 2. kolo SUPRA Slovenského pohára v skateboardingu do Námestova

Slovenský rýchlokorčuliarsky zväz a sekcia skateboardingu Vás srdečne pozýva na 2. kolo SUPRA Slovenského pohára v skateboardingu, ktoré sa uskutoční 7.6.2019 v skateparku v Námestove. Jazdiť sa bude v dvoch kategóriách: Juniorská kategória (do 16 rokov) a Seniorská kategória (nad 16 rokov).

Na druhom kole samozrejme nebude chýbať ani best trick. Súťažiť sa bude o množstvo vecných cien od partnerov súťaže. Výhercovia oboch kategórií 2. kola SUPRA Slovenského pohára v skateboardingu automaticky postupujú do semifinále Majstrovstiev SR v skateboardingu 2019, ktoré sa bude jazdiť koncom roka 2019 v Poprade.

V Námestove pre všetkých účastníkov 2. kola čaká obrovské prekvapenie. Po prvýkrát na Slovensku sa predstavia profíci zo SUPRA tímu v zložení: Chad Muska, Tom Penny, Spencer Hamilton, Lizard King a ďalší. Jazdci pred samotným finále odjazdia v skateparku svoje demo, ktoré bude spojené s autogramiádou a fotografovaním. Zároveň budú SUPRA jazdci slávnostne dekorovať výhercov priamo na pódiu Vibe festivalu.

Info na: https://www.facebook.com/events/315271672483044/

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: pohar skate namestovo

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!