Nedeľa 15. Júla 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na Game of S.K.A.T.E. Hainburg vol. 2

Pozývame vás na druhý ročník hainburgského Game of S.K.A.T.E., ktorý sa bude konať v sobotu 14. júla 2012. GoS v susednom Hainburgu, ktorý leží len pár kilometrov za hranicami má zlepšiť spoluprácu medzi slovenskými a rakúskymi skaters a je obľúbenou akciou.

Game of S.K.A.T.E. Hainburg vol. 2 POKRAČUJE od 15:00 a v nedeľu 15.júna 2012

Dokazuje to aj minuloročný report, kedy sa na akcii zúčastnili aj Juro Vartík, Martin Pavlačič, Kubo Krížo, Fanny Meszárošová, Julia Brückler, Kubo Ivančík, Tomáš Kubala, Riči Eliáš a ďalší. Celá akcia je spolupráca Skatebaordovej školy Peťa Vrbického, GhettoSoul Production Petra Humaja a mczwei.at Akcia má za úlohu zlepšiť medzihraničnú spoluprácu medzi regiónmi Bratislava a Niederösterreich (Rakúsko).

Registrácia začína o 15:00 a štartovať sa bude od 16:00. Jazdí sa Game of S.K.A.T.E., ollie contest, best trick a nebude chýbať ani Best Girl Contest. V štartovnom 2€ je zahrnutý Red Bull. Kategórie sú nasledovné: Do 14 rokov a nad 15 rokov. Vyhrať môžete množstvo vecných cien od známych skate značiek.

Tento rok sa organizuje aj menšia after party, ktorá sa bude konať v pube Karnunt (www.karnunt.at). Tento pub sa nachádza hneď pod skateparkom vedľa kúpaliska. Začína sa o 22:00! Pred samotným contestom sa môžete príjemne vykúpať na miestnom kúpalisku. Do Hainburgu jazdí aj pravideľná autobusová linka priamo z Bratislavy. Info nájdete aj na novej stránke www.gameofskate.eu, ktorá je zatial iba v nemčie.

Game of S.K.A.T.E. Hainburg vol. 2
14.7. 2012 - Hainburg (Rakúsko)
Začiatok od 15:00 

Mapka, kde sa nachádza skatepark. Adressa je: Skatepark Hainburg, Braunsbergstrasse, 2410 Hainburg an der Donau, Rakúsko.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!