Pozvánka na HC Bowl Night do Hlohovca
Utorok 18. Júna 2019
Autor: HC Bowl

0 komentárov

Pozvánka na HC Bowl Night do Hlohovca

Vedel/a si, že najkrutejšie bazénové session prebehli práve v hlohoveckom bowle? Preto sa organizátori rozhodli uctiť tento bazén počas medzinárodného dňa skateboardingu trochu inak. Slovenské skateshopy, Kubík nápadov a Sketon sa spojili, aby spoločne vytvorili legendárnu session na podporu DIY spotu v Trnave a to konkrétne betónovej rampy. Ako to bude prebiehať?

Program - Piatok 21.6.2018

Piatok začneme spoločnou brigádov, kde si skultúrnime areál vyzbieraním odpadkov a opravením nedostatkov v skateparku. Nasledovať bude graffity jam, kde 9 umelci ukážu svoje skills pri maľovaní bazénu. Celý deň sa bude podávať benefičné Vegan jedlo a limonády od @herbert sirupy. Do tanca vám zahrá Kubíkovská pivničná pleseň. Cez deň budú prebiehať aj ľahké skate session.

Program - Sobota 22.6.2018

Od 16:00 to vypukne! Nachystané máme best triky v streetovej časti o vecné ceny a voľné jazdenie. Po zotmení začne pekelná bowl session, ktorá bude prebiehať do 23:30. Samozrejmosťou počas celého dňa sú vegan šmaky z našej kubíkovskej kuchyne a bar od našich kamošov z Herbert sirupy. Afterka bude a pojdeme tam heej.
Celý tento event je benefit na trnavské DIY spoty, pretože žiaľ Trnava, narozdiel od Hlohovca, Serede či Galanty skatepark nemá. Zato skejťákov je tu dosť! Ak chceš viac info neváhaj a napíš nám.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hlohovec skate bowl

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!