Pozvánka na prvé kolo SSP - Tlakers Skate Cup
Štvrtok 14. Júla 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na prvé kolo SSP - Tlakers Skate Cup

Asi ste sa už dopočuli, že Slovenský Skateboardový Pohár je späť. Chalani z LowCostu a košickej party Tlakers Vás pozývajú na prvé kolo SSP Tlakers Skate Cup, ktoré bude nezabudnuteľné a vo veľkom odštartuje sériu SSP 2016! Celé sa to odjazdí 23.7. v Košickom betónovom skateparku na Alejovej.

Tešiť sa môžete na poriadny skateboarding, dievčatá, pivo, tlak, množstvo cien a výbornú náladu. Jazdiť sa bude formou jamu a večer sa bude hrotiť na niekoľkých bestrickoch, kde môžete vyhrať kopec cien od DC Shoes. Potom sa všetci hromadne presunieme na Jagermeister afterparty do Collosea, kde Vám bude hrať duo DJ Frenkee, ktorý Vás bude zásobovať dávkov Hip-Hopu a Mitch, ktorý má pre Vás nachystané tie najväčšie bomby zo skejtových videí!

Samozrejme nebudú chýbať ani pekné hostesky s Jagerom za akciovú cenu. Kto bol dakedy v Košiciach vie, že tie akcie sú legendary! Tak dojdite a obnovte spolu s nami Slovenský Skateboardový Pohár, ako sa patrí! Body zo súťaže, sa rátajú aj do celkového bodovania celej série SSP, kde je v stávke prizemoney 1000€. Ak zháňaš dobré ubytovanie, ubytovňa K2 v centre mesta na Štúrovej ulici má kopec voľných miest. Všetko sleduj na facebookovom evente.

Tešíme sa na Vás a veríme, že spolu obnovíme nezabudnuteľnú tradíciu!!!

Program:

Registrácia jazdcov: 11:00 - 12:30
Kvalifikácia: 13:00
Semifinále: 15:00
Finále: 17:00
DC Bestricky: 18:00
Vyhlásenie výsledkov TLAKERS Skate Cup: 19:00
Jagermeister Afterparty: 20:00

Štartovné jazdci: 3€

Vstup do areálu: 0,50€

Vstup na afterparty: 1€

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: tlakers kosice ssp pohar

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!