Piatok 17. Mája 2013
Autor: Boardlife

0 komentárov

Premiéra a skate contest YKGM 3 už 18. mája v Košiciach v riadnom tlaku!!!

Je to tu! V sobotu 18.5.2013 v Košiciach sa uskutoční jeden nezabudnuteľný deň plný skateboardingu. Od 10:00 sa bude konať sk8 contest v skateparku Concrete jungle na Alejovej ulici č. 2, kde sa bude súťažiť v dvoch kategóriách nad a do 15 rokov. Samozrejme nebude chýbať best trick. Tento skvelý deň vyvrcholí premiérou dlho pripravovaného video You know good man 3.

Akcia začína od 20:00. Počas celej akcie na môžete tešiť na kvalitnú hudbu, ktorú budú hrať local DJs – DJ B.eye a DJ Hlava (Stanica Projekt). Pripravené je aj tombola do ktorej vecné ceny darovali sponzori videa a akcie. Počas celej party bude zabezpečená projekcia sk8videí od Durie production.

Rekapitulácia:

18.5.2013 – jedinečný deň v Košiciach. Tešíme sa na tvoju návštevu. Tlak or die!
Nezabudnide ani na skate contest Východ žije - viac info čoskoro.

Už tretí diel skateboardingu z východného Slovenska a ďalších miest prináša video s názvom You know good man 3. Ten kto je fanúšikom skateboardingu mal určite možnosť vidieť jeho mladších bratov YKGM!YKGM2. Celý proces natáčania trval 2 roky. Medzitým sme stihli pobehať okrem rodiska Košíc aj viacero miest napríklad ako Prešov, Zvolen, Poprad, Miškolc, Budapešť, Brno, Praha a Berlín. Zaručené sú zábery z jazdenia streetu, ktoré sú doplnené o kopec srandovných situácii z natáčania. Vo videu sú zachytený jazdci ako Roman Kentoš,  Filip Fabian s Nanukom, ďalej Daboczi bros a.k.a. Feri & Jiggy a Rišo Tury. Samozrejme nesmie chýbať fellas montage s Igorom Hanečákom, Lukášom Cínom a ďalšími.

TSC predstavuje skupinu mladých ľudí, ktorí sa aktívne venujú skateboardingu už vyše 10 rokov. Ako neformálna skupina sme začali fungovať od roku 2002. Postupom času a snahou posúvať úroveň a podmienky skateboardingu v Košiciach sme roku 2012 založili Občianske združenie nesúce rovnaká názov Ťahanovská skate crew. Nakoľko prevažná väčšina našich členov pochádza zo sídliska Ťahanovce. Za tie roky sme stihli pobehať niekoľko miest Európy, kre sme boli na sk8tovej tour s ktorej sme doniesli kopu nafoteného a natočeného materiálu. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našom webe: TSC, alebo na našej FB funpage, kde sa máš dozvedieť vždy čerstvé novinky z oblasti skateboardingu.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!