Nedeľa 30. Septembra 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

Rišo Tury a jeho skvelý výsledok na finále ČSP 2012

Cez víkend v Čechách prebehlo finále Českého skateboardového pohára 2012. Jazdilo sa na pražskej Štvanici a zúčastnilo sa ho aj viacero jazdcov zo Slovenska ako Peter Molec, Rišo Dabóczi, Braňo Mrváň a Rišo Tury. Ako dopadli? Kto vyhral? Sledujte v správe.

Zo sobotňajšej kvalifikácie sa do 24 členného semifinále prebojovali dvaja naši jazdci a to Rišo Tury a Braňo Mrváň. Pre Peťa Moleca a Riša Dabócizho ostali len 42. a 28. miesto. Škoda oboch, ale konkurencia bola silná. Rišovi a Braňovi sa však podarilo dostať ďalej. Veľkou škodou bolo stretnutie týchto dvoch našich jazdcov v jednom heate. Braňo Mrváň skončil svoje účinkovanie v semifinále ČSP 2012 v Prahe. Rišo išiel ďalej.

Semifinále odjazdené a do finále postupovalo najlepších jedenásť jazdcov ako: Martin Pek, Tomáš Stejskal, Lukáš Daněk, Richard Tury, Martin Jurášek, Jožin Svoboda, Ondra Filípek, David Kotyza, David Řezníček, Karel Raichl a Jakub Páv. Jedenástku doplnil aj Maxim Habanec, ktorý išiel priamo do finále.

Ako skončilo finále Českého skateboardového pohára 2012?  Skvelým úspechom je šieste miesto Riša Turyho, ktorý v ťažkej českej konkurencii ukázal svoje skills. Gratulujeme. Nasledovne:

1. Maxim Habanec
2. Tomáš Stejskal
3. Martin Jurášek
4. Martin Pek
5. Lukáš Daněk
6. Rišo Tury (SK)
7. David Kotyza
8. Ondra Filípek
9. Jakub Páv
10. Karel Raichl

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!