Nedeľa 14. Augusta 2011
Autor: PR

0 komentárov

Rišo Tury tretí na ČSP 2011 v Pardubiciach

V Pardubiciach (ČR) sa cez víkend odjazdil ďalší pretek českého skateboardového pohára 2011. A jazdci zo Slovenska, sa nenechali zahanbiť. Dokopy podľa organizátora štartovalo viac ako 50 jazdcov.

Kvalifikácia sa išla na dve minútové jazdy a lepšia sa brala. Z kvalifikácie postupovalo dvadsať jazdcov do semifinále. Do finále postupovalo 10 najlepších. Do finále sa dostali najlepší jazdci z Čiech, ale aj niekoľko výborných slovenských jazdcov.

Rišo Tury bral tretiu  priečku. Rišo sa stal najmladším jazdcom na pódiu. Vo svojej jazde vracal triky ako nollie crooked grind, nollie fontside boardslide, switch boardslide, frontside tailslide 270 out, backside smith grind, alebo transfer backside 5-0 grind a backlside lipslide na šikmom zábradlí. Druhý skončil Maxim Habanec, keď na úvodu svojej jazdy dal parádny nosegrab transfer, bigspin boardslide na zábradlí, bigspin frontside boardslide na šikmom zábradlí, kickflip cez centrál, nollie frontside nosegrind, frontside flip on the wall, alebo 360 flip cez celý centrál. Pri best tricku zajazdil bigspin frontside boardslide 270 out na šikmom zábradlí.

Arnošt Ceral zajazdil najlepšiu jazdu, v ktorej nepokazil ani jediný trik. Kombinoval triky ako na normál, tak aj na switch. Svoju jazdu začínal nollie crooked grindom na bedni a na nej potom ešte vrátil nollie inward heelflip, nollie flip noseslide, backside tailslide, switch backside tailslide, nollie frontside noseslide, nollie backside grind , alebo switch salad grind.

Best Trick vyhral Dan Eliášek za backside crooked grind do backside lipslide na rainbowe.

1. Arnošt Ceral
2. Maxim Habanec
3. Richard Tury

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!