Sereď skatepark check s Tomášom Kubalom
Štvrtok 12. Apríla 2018
Autor: Cube

0 komentárov

Sereď skatepark check s Tomášom Kubalom

Pred týždňom k nám zavítal na víkend team rider Tomáš Kubala z Ružomberka. V pláne sme mali dva dni plného skateboardingu. Tomáša sme vyzdvihli na Galantskej vlakovej stanici. Na sobotu sme naplánovali pojazd Bratislavského streetu. Naša zostava sa skladala z Richiho Eliáša, Tomáša Kubalu, Braňa Mrváňa, fotografa Braňa Poláčka a kameramana Dušana Šimka . Ako prvý spot sme si vybrali zídky pri autobusovej stanici Mlynské Nivy. Braňo strelil nejaké fotky chalanom. Tomáš skúšal jednu sérku ale po krátkej dobe sme boli vyhodený zo spotu.

Po krátkom dohadovaní sme sa presunuli na DIY spot na nábreží Dunaja. Braňo využil krásny západ slnka, kulisy stromov a vyfotil niekoľko bomb Richimu a Tomášovi. Richi vyhrotil na fotografiu niekoľko trikov. Za spomienku určite stoja triky ako fs nosebluntslide alebo bs tailslide.

Tomáš sa rozhodol o dve sérky na kameru, ktoré uvidíte čoskoro v street edite. Braňovi predviedol aj svoje ninja switch ollie.

Na nedeľu sme naplánovali skatepark v Seredi. Tomáš sa hecol do skvelej session a rozhodli sme sa, že pre vás dáme dokopy malý skatepark check. Tomášovi išla karta a za dve hodky pre vás dal dokopy toto video. Chalani v parku odviedli super robotu a určite každý si tam nájde svoju prekážku. Užite si video z dielne Tomáša Kubalu.

Sereď skatepark check s Tomášom Kubalom

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: cube spotcheck sered

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!