Sledujte slovenský Cube Ninja and Flowers edit
Streda 10. Júna 2020
Autor: Boardlife

0 komentárov

Sledujte slovenský Cube Ninja and Flowers edit

Cube team si po uvolnení obmedzení naplánoval spoločné fotenie a natáčanie s teamom v Nitre. V pláne bolo aj testovanie nových Cube Flowers dosiek a odhalenie nového signature modelu Tomáša Kubalu. Dosku sme pripravovali niekoľko týždňov, bez vedomia Tomáša. V momente ako nám dosky dorazili, naplánovali sme odhalenie o ktorom Tomáš nič nevedel.

Cube team sa stretol v Nitre v podobe Tomáša, Romana, Dávida Szakálosa, Tomáša Kubalu, Richiho Eliáša a Pusher bearings ridera Kuba Ivančíka. Náš team doplnili chalani z Nitry na čele so Southside teamom. Kamery sa schopil Dávid Fóti a foťáka Maťo Matuška. Zraz sme dali v Nitrianskom skateparku, no kvôli daždu sme boli nútení sa presunút na DABko. Tam sa chalani pustili do natáčania. Tomáš dostal svoj signature model po odjazdený úspešnej sérky. Ale dosť bolo reči a poďme sa kuknúť na promo video od Dávida Fótiho.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: cube promo demo skate deck

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!