Slovenská výprava na Dachsteine – sledujte setup prekážok
Pondelok 04. Novembra 2013
Autor: Boardlife

0 komentárov

Slovenská výprava na Dachsteine – sledujte setup prekážok

Najbližší rakúsky ľadovec Dachstein a jeho Superpark navštívila menšia slovenská snowboardová výprava v zložení Maťo Blaško, Dominika „Jenny“ Králiková, Mišo Nehéz s Frontline teamom. Ako to tam vyzerá, čo sa dá jazdiť pred Pleasure Jamom?

Maťo Blaško nám poskytol nasledujúce info a fotky snowparku na Dachsteine. Kto na Dach chodí, vie, že sa tam nachádzajú dva snowparky. Jeden veľký a druhý menší, ktorý však túto sezónu zmenil miest a netradične sa nachádza po pravici veľkého brata.

Ako píše Maťo, „railová lajna je super, setup pop*či. Kickere sú tiež dobré, prvý kicker má asi tak 10m table, druhý veľký má asi 12-14m, vedľa neho menší má asi tak 10m, posledný s gapom má odhadom tiež tak 10-12m. Vypínaš sa z vleku o nejakých 30m vyššie a tak máš lepšiu rýchlosť na kickere. Tiež sú skoky veľmi prijemné.“

Pozrite si aj oficiálny zoznam otvorených prekážok, kotrý prináša QParks. Cez víkend 8. - 10. novembra 2013 prebenhe na Dachsteine O’Neill Pleasure Jam 2013. Viac informácií o akcii sa dozviete aj z našich správ

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!