Slovensko privíta prvýkrát profesionálny skateboardový tím
Utorok 02. Júla 2019
Autor: Boardlife

0 komentárov

Slovensko privíta prvýkrát profesionálny skateboardový tím

Počas minulého víkendu odštartoval v Bardejove ďalší roční Slovenského pohára v skateboardingu 2019. Jazdci z celého Slovenska svojou úrovňou jazdenia predvádzali v skateparku neskutočné triky, ktoré ulahodili oku aj širokej verejnosti. Už o niekoľko dní sa presunieme do Námestova, kde sa v nádhernom prostredí Oravskej priehrady odjazdí 2. kolo Slovenského pohára v skateboardingu 2019, ktorý je súčasťou multižánrového festivalu VIBE.

Pre účastníkov sme pripravili obrovské prekvapenie v tomto novom olympijskom športe, v podobe premiérovej účasti profesionálneho amerického Skate tímu na Slovenku. Oravská priehrada sa môže tešiť na skateboardové hviezdy ako Chad Muska, Tom Penny, Spencer Hamilton, Lizard King, či Oscar Candon. Jazdci odjazdia demo v skateparku, ktoré sa uskutoční v sobotu 6.7.2019 pred samotným finále Slovenského pohára v skateboardingu 2019 v Námestove. Po vyhlásení výsledkov budú mať možnosť návštevníci získať autogram či fotografiu práve s jazdcami amerického skate tímu na podpisovej akcii.

Viac info na https://www.vibefest.sk/orava-s-ucastou-usa/

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: supra pohár proteam

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!