The Subways, Norma Jean a Walls of Jericho v lete na pražskej Štvanici
Nedeľa 15. Mája 2016
Autor: Boardlife

0 komentárov

The Subways, Norma Jean a Walls of Jericho v lete na pražskej Štvanici

V dňoch 1. – 3. júla 2016 ovládne pražský ostrov Štvanice skateboardový festival Excelent Mystic Sk8 Cup 2016, ktorého neoddeliteľnou súčasťou je už 22 rokov aj hudobný večerný program plný skvelých kapiel.

Po minuloročnom ťaháku The Suicidal Tendencies siahli tento rok organizátori po britskom rockovom trojlístku The Subways. Pre tých, ktorí nestihnú piatkový program sa v sobobu o slovo prihlásia americké metalcorové kapely Norma Jean a Walls of Jericho. V nedeľu spoja sily český a slovenský hip hop v originálnej show, v ktorej sa vystriedajú Vec, Midi, Hafner a Vladimír 518

The Subways

Piatok, 1.7.2016

Na konte majú niekoľko vypredaných klubových koncertov v SR a ČR a ochotných fanúšikov, ktorí majú radi stage diving frontmena Billyho Lunna. Britská trojica, ktorá má energie na rozdávanie a pravidelne zaplňuje programy najväčších rockových festivalov sveta.

Norma Jean

Sobota, 2.7.2016

Matadori z Atlanty toho od roku 1997 prežili na svetových pódiách naozaj mnoho. Najviac by o tom mohol rozprávať Chris Day, jediný pôvodný člen kapely a frontmen Cory Brandan, ktorý je spevákom posledných 11 rokov z takmer dvadsaťročnej histórie kapely. To však nič nemení na tom, že táto metalcorová mašina vyprodukovala šesť veľmi kvalitných štúdiových albumov a nominácia Grammy bola v roku 2006 už len formalitou. Českú republiku navštívia pred vydaním siedmeho albumu, ktorého zverejnenie je plánované na 9. septembra 2016. Je však 100% isté, že niektoré novinky predstavia už 2. júla na pražskej Štvanici. 

Walls Of Jericho

Sobota, 2.7.2016

Kapela sa dala dokopy v roku 1998 v Detroite spojením dvoch iných kapiel. V jednej z nich pôsobila aj charizmatická speváčka Candace Kucsulain, bez ktorej by bol úspech jednej z najlepších matalcorových kapiel súčasnosti minimálne polovičný. Skôr by ste ich mohli okrem samostatných koncertov zastihnúť tiež na tour se Suicidal Tendencies alebo Biohazard. Po krátkej pauze ohlásili nové album s názvom No One Can Save You From Yourself, ktoré vyšlo tento rok v marci na Napalm Records. 

Vstupenky len na večerné koncerty (od 18:00) si môžete zakúpiť v predpredaju www.goout.cz a tiež priamo na mieste. S výhodnou trojdennou permanentkou získava návštevník vstup na kompletný program 22. ročníka poháru.

Všetky informácie hľadajte na: Exelent Mystic sk8 Cup

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!